MarkaWorld.com

Schneider Electric, Asfora Plus ile tarzınızı evinize taşıma şansı sunuyor

Schneider Electric, ‘Asfora Plus’ serisinin birbirinden şık anahtar ve prizleriyle tarzınızı evinize taşıyor. Güvenliğin en üst düzeyde tutulduğu ‘Asfora Plus’ serisi, 4 farklı renk seçeneği ve kendi konseptini özgürce yaratma fırsatıyla dikkat çekiyor.

Schneider Electric, Asfora Plus ile tarzınızı evinize taşıma şansı sunuyor
27 Haziran 2016 - 11:47 'de eklendi ve 1468 kez görüntülendi.

Enerji yönetimi ve otomasyon alanında global bir uzman olan Schneider Electric, dört renk alternatifi ve dikkat çeken tasarımıyla, ‘Asfora Plus’ anahtar ve priz serisi mekanlarınızın dekorasyonuna farklı bir dokunuş katıyor.

Bronz, çelik, antrasit ve alüminyum gibi dört göz alıcı renk seçeneğine sahip olan Asfora Plus, farklı renklerdeki çerçeve ve tuş mekanizmalarının kombinasyon özelliği sayesinde, evinizin dekorasyonuyla arzuladığınız uyumu sağlamanıza olanak veriyor.

Kolay montaj ve maksimum güvenlik…

Asfora Plus yaşam alanlarına, dış etkenlere karşı dayanıklı, solmayan, çizilmeyen üst yüzeyi ile değer katarken sedefli görünümüyle gözalıcı bir şıklık getiriyor . Ayrıca ‘Asfora Plus’, kolay montaj edilebilir yapısıyla, mekanizmasının arka kısmında yer alan bağlantı şeması sayesinde hatasız ve en kolay kablo bağlantısını sağlıyor. Kolay tutulabilen ve kullanılabilen kablo mandalları sayesinde, kablo takma ve çıkarma işlemleri daha hızlı gerçekleşiyor.

Güvenliğin en üst seviyede tutulduğu ‘Asfora Plus’ serisi, huni şeklindeki kablo terminal girişleri ve kabloları doğrudan terminale yönlendirecek özgün tasarımıyla kısa devre ve elektrik şoku riskini de en aza indiriyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER