MarkaWorld.com

Şarj ve bataryalar Hilti’den sorulur

İnşaat ve el aletleri sektörünün global jenerik markası Hilti, yeni Hilti 2.6 ve 5.2 Ah Batarya, Hilti C4/36-DC Araç İçi Şarj Aleti ve Hilti C4/36-MC4 Çoklu Şarj Aleti ürünlerini piyasaya sundu. Performansları ve dayanıklılıklarıyla fark yaratan bu yeni ürünler, Hilti Center’lardan ve hilti.com.tr sitesinden temin edilebiliyor.

Şarj ve bataryalar Hilti’den sorulur
13 Temmuz 2016 - 13:00 'de eklendi ve 2104 kez görüntülendi.

Ar-Ge temelli kaliteli ürünleriyle inşaat ve el aletleri sektöründe fark yaratan marka Hilti, yeni Hilti 2.6 ve 5.2 Ah Batarya, Hilti C4/36-DC Araç İçi Şarj Aleti ve Hilti C4/36-MC4 Çoklu Şarj Aleti ürünlerini sektörle buluşturdu. Bu yeni ürünleriyle her açıdan kullanım kolaylığı getiren Hilti, her zaman olduğu gibi maksimum performans vadediyor.

hilti_2

Yüzde 60 ila 80 oranında daha fazla kapasite!

Hilti, yeni Hilti 2.6 ve 5.2 Ah Batarya ürünleriyle eski bataryalara göre yüzde 60 ila 80 oranında daha fazla kapasite sunuyor. Yeni hücre dizaynı ile düşme ve çarpmalara karşı pazardaki en dayanıklı bataryalardan olan bu yeni ürünler, tekli hücre koruması, uzun ömürlü hücreler ve şarj durum göstergeleriyle de kullanım kolaylığı getiriyor.

Hilti 22 Volt makineler ile tam uyumluluk gösteren Hilti 2.6 ve 5.2 Ah Bataryalar, yüksek kapasiteleri sayesinde uzun süreli çalışma imkanı sağlıyor. Tamamen yalıtılmış elektronik kart sayesinde ise toza, neme ve suya karşı mükemmel bir koruma sunan bu bataryalar, Hilti’nin “2 Yıl Masraf Yok” uygulaması ve “Ömür Boyu Tamir Servisi” kapsamında olmasıyla da tercih sebebi.

Lityum Ion teknolojisiyle donatılan Hilti 2.6 ve 5.2 Ah Batarya ürünlerinde özel elektronik parçaların her biri, aşırı yükleme, aşırı ısınma ve şarj kaybına karşı her bir hücreyi koruyor. Ayrıca Hilti’nin geliştirdiği bir entegre yazılım olan Soğuk Hava Modülü, bu yeni bataryalarda eksi 20 derecedeki sıcaklıklarda bile maksimum performans sağlıyor.

hilti_3

Araç içinde de şarja devam!

Hilti’nin yüksek çıkış gücüne sahip olan ve tüm Hilti Li-iyon bataryalarla uyumlu olan yeni ürünü Hilti C4/36-DC Araç İçi Şarj Aleti, 60 volt çıkış gücüyle rakiplerin araç içi şarj aletlerinin çıkış gücünden daha yüksek bir performans sergiliyor. Ayrıca kullanıcılara sürüş anında da şarj etme imkanı sunan Hilti C4/36-DC Araç İçi Şarj Aleti, 2 metre kablosu ve geniş sıcaklık aralığında çalışmayı sağlayan dayanıklı tasarımıyla kullanım kolaylığı sunuyor.

hilti_4

Çoklu Şarj Aleti ile çoklu rahatlık!

Birçok makinesi olan kullanıcılar için şarj etmeyi kolaylaştıran yeni Hilti C4/36-MC4 Çoklu Şarj Aleti, “ilk takılan ilk şarj olur” yöntemiyle anlaşılması ve takibi kolay bir kullanım deneyimi sunuyor. 4 şarj istasyonu ile hem şantiyelerde hem de atölyelerde pratik şarj olanağı sunan Hilti C4/36-MC4 Çoklu Şarj Aleti, yeşil ve kırmızı led ışıkları ile şarj durumuna ilişkin basit ve anlaşılır bir yapı sergiliyor. Ayrıca darbelere dayanım için desteklenmiş gövde ve dayanıklı kablolamaya sahip olan Hilti C4/36-MC4 Çoklu Şarj Aleti, tamamen kapalı tasarımı ve etkin soğuk hava performansıyla da dikkat çekiyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER