MarkaWorld.com

Samet, inovasyon dünyasını İzmir’de tanıttı

Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası Samet, “İnovasyon Dünyası”nı tanıtmak üzere ülke çapında tanıtım toplantılarına başladı. Ankara’da yapılan ilk buluşmanın ardından Samet, yenilikçi ürünleri ile İzmir’deki kanal ortaklarının satış ekipleri ve iç mimarlar ile buluştu.

Samet, inovasyon dünyasını İzmir’de tanıttı
31 Mayıs 2016 - 10:24 'de eklendi ve 1942 kez görüntülendi.

İnovasyon Dünyası, kanal ortakları ve modüler mobilya üreticilerinden oluşan; markanın müşterileriyle arasındaki güçlü bağı kuran bayilerine ‘İnovasyon Dünyası’ kapsamında geliştirdiği yeni nesil ürünleri olan SMARTFLOW, ALPHA BOX Çekmece Sistemleri, yeni kalkar kapak sistemi ürünleri (D-Lite Lift, Mono & DuoLift) ve sürme kapak çözümlerini (SMT 75, SMT 100, SMT 500) tüm detaylarıyla tanıtıyor. Kanal ortakları ve iç mimarlara yönelik düzenlenen tanıtım toplantıları Ankara’nın ardından İzmir’de gerçekleştirildi. İzmir’de yapılan etkinliğe İç Mimarlar Odası’nın değerli üyeleri de katıldı.

samet_2

Üstün teknolojinin mükemmel tasarım ve inovasyonla buluştuğu, ince ve elegan yanak tasarımı ile benzersiz bir ürün olan “SMARTFLOW” Çekmece Sistemleri, yüksek kaliteli ray teknolojisi ve fonksiyonelliği ile öne çıkan “ALPHABOX” ve Kalkar Kapak Sistemleri’nde menteşe kullanılmayan teknolojisi ile önemli bir kolaylığa ve şık tasarıma sahip olan “D-LITE LIFT“in bayiler ve iç mimarlarla buluşacağı tanıtım toplantıları 24 Mayıs’ta İzmir’de gerçekleşen etkinliğin ardından 31 Mayıs’ta İstanbul’da yapılacak ve tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde devam edecek.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER