MarkaWorld.com

Samet Ankara’daki tüm iş ortaklarını inovasyon dünyası ile tanıştırdı

Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET’in, “İnovasyon Dünyası”nı tanıtmak üzere ülke çapında gerçekleştireceği tanıtım toplantılarının ilk durağı Ankara oldu. Projenin ilk fazında SAMET, yenilikçi ürünleri ile Ankara’nın ardından, İzmir ve İstanbul’daki kanal ortakları ve modüler mobilya üreticileriyle buluşacak. Tanıtımlar ilerleyen aylarda tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde devam edecek.

Samet Ankara’daki tüm iş ortaklarını inovasyon dünyası ile tanıştırdı
24 Mayıs 2016 - 11:01 'de eklendi ve 1755 kez görüntülendi.

SAMET, kanal ortakları ve modüler mobilya üreticilerinden oluşan; markanın müşterileriyle arasındaki güçlü bağı kuran bayilerine ‘İnovasyon Dünyası kapsamında geliştirdiği yeni nesil ürünleri olan SMARTFLOW, ALPHA BOX Çekmece Sistemleri, yeni kalkar kapak sistemi ürünleri (D-Lite Lift, Mono & DuoLift) ve sürme kapak çözümlerini (SMT 75, SMT 100, SMT 500) tüm detaylarıyla tanıtıyor. Projenin ilk fazı Ankara’daki bayilere yönelik tanıtım toplantısı ile başladı.

samet_4

Ankara’daki bayilere SAMET İnovasyon Dünyası ile ilgili detayları aktaran markanın Yönetim Kurulu Başkanı Saldıray Kızıltan, markanın bu ürünler ile birlikte hem mutfak & banyo hem de gece gündüz mobilyaları kategorilerine çok hızlı giriş yapacaklarını belirtti. Bununla birlikte SAMET’in bir mobilya üreticisinin ve son kullanıcısının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak akılcı, yeni nesil tüm ürün grubuna sahip en önemli marka olduğunu belirtti.

samet_2

Üstün teknolojinin mükemmel tasarım ve inovasyonla buluştuğu, ince ve elegan yanak tasarımı ile benzersiz bir ürün olan “SMARTFLOW” Çekmece Sistemleri, yüksek kaliteli ray teknolojisi ve fonksiyonelliği ile öne çıkan “ALPHABOX” ve Kalkar Kapak Sistemlerinde menteşe kullanılmayan teknolojisi ile önemli bir kolaylığa ve şık tasarıma sahip olan “D-LITE LIFT ilk olarak Ankara’daki bayilerle buluştu.

samet_3

Bayi tanıtım toplantıları ile 24 Mayıs’ta İzmir ve 31 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleşecek tanıtım toplantıları ile devam edecek.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER