MarkaWorld.com

Sağlam Tapu ile ‘risk’ değil, ‘gayrimenkul’ satın alın

FU Gayrimenkul, dijital platformda hayata geçirdiği Sağlam Tapu ürünü ile gayrimenkul satın almak isteyenlerin tapu işlemlerinin, kuralına uygun şekilde gerçekleşmesine yardımcı oluyor. Bireysel kullanıcıların satış resmi senedi ve tapu senedini inceleyen FU, satın alınacak gayrimenkulle birlikte gelebilecek muhtemel riskleri minimize etmek için gerekli işlemlerin süreçlerini yönetiyor.

Sağlam Tapu ile ‘risk’ değil, ‘gayrimenkul’ satın alın
16 Mart 2017 - 14:42 'de eklendi ve 1319 kez görüntülendi.

Banka ve kurumlara sağladığı ipotek tesisi hizmetiyle sektörünün zirvesinde yer alan FU Gayrimenkul, hayata geçirdiği Sağlam Tapu ile gayrimenkul satın alırken oluşabilecek riskleri minimize ediyor.

Sağlam Tapu ile geleceğinizi güvence altına alın

Sağlam Tapu ile bireysel kullanıcıların tapu güvenliği konusunda içini rahat ettirmek için satılacak gayrimenkulün tapu kütüğü ile satış resmi senedi ve tapu senedini tüm detaylarıyla inceleyen FU; gayrimenkul satın alımının zorlu süreçlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına yardımcı oluyor. FU Gayrimenkul, gayrimenkullerde oluşabilecek beyan, şerh ve benzeri takyidatlar gibi riskleri minimize ederek gayrimenkul satın almak isteyenlerin hak ve maddi kayıplarını önlemek için çalışıyor.

Sağlam Tapu hakkında gereken bilgileri, www.saglamtapu.com üzerinden online olarak edinebileceğiniz gibi, beğendiğiniz ve almayı düşündüğünüz gayrimenkulün Hürriyet Emlak’ta listelenen ilanında yer alan formu doldurarak da edinebilirsiniz.

FU Gayrimenkul, faaliyette bulunduğu tüm sektörlerdeki teknolojik alt yapısını ve güçlü marka değerini Türkiye’nin alanında ilk ve tek danışmanlık hizmeti olan ile Sağlam Tapu’ya taşıyarak sektördeki gücünü bir kez daha ortaya koyuyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER