MarkaWorld.com

Sadeliğin ikonik tasarım ile buluşması: OMEGA Speedmaster 38mm: Capuccino

OMEGA Speedmaster dünyanın en tanınmış kronograflardan bir tanesi. Şimdi ise OMEGA, yenilenmiş Speedmaster 38mm Koleksiyonunu sunuyor. Geleneksel görünümü ve geçmişten gelen mirası hala tasarımın odak noktasıyken, yeni modelde bu güçlü tasarıma ek olarak yepyeni estetik ve sade bir dokunuş eklendi.

Sadeliğin ikonik tasarım ile buluşması: OMEGA Speedmaster 38mm: Capuccino
22 Mart 2017 - 14:18 'de eklendi ve 1674 kez görüntülendi.

“Cappuccino” takma adı verilen bu yeni model, hem kadınlar hem de erkekler için tasarlandı. Gövdesi paslanmaz çelik ve 18 ayar Sedna™ altından oluşan saatin deri kayışı ise capuccino renginde.

Saatin en ilgi çekici özelliği alüminyum halka üzerinde takimetre ölçeğini de içeren pırlantalı bezeli. Bu iki özellikli tasarım, OMEGA’nın orijinal Speedmaster modellerinin sportif DNA’sını korurken, pırlantanın zarafetinin de saate eklemesine fırsat sağlıyor.

Saatin kadranında oval, kahverengi ikinci kadranlar dikkati çekiyor. Daha yakından bakarsanız, bu eşsiz ikinci oval kadranların OMEGA’nın kendi marka logosunu da andırdığını fark edebilirsiniz. Kadrandan devam edecek olursak, oval tarih penceresi saat 6 hizasında yer alıyor. Saatin akrep-yelkovan ve göstergeleri ise 18 ayar Sedna™ altından.

omega_2

Saatin arka kapağında, Speedmaster’in ikonik denizatı madalyonu basılı olarak yer alıyor. Kapağın altında ise, saati çalıştıran eş eksen teknolojisi ve silikon denge yayı ile tamamlanan OMEGA Kalibre 3330 mekanizması bulunuyor. Bu üstün el işçiliği 4 yıllık garantisi ile birlikte geliyor.

İlk Omega Speedmaster’in lansmanından 60 yıl sonra bile kronograf hala büyük bir ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Saatin ruhu aynı kalırken, yeni 38mm’lik koleksiyon sadelik, yeni kasa boyutu ve farklı rengi ile hayat buluyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER