MarkaWorld.com

SADELİĞİN DİNGİN SUNUMU: PERA VE PERA GOLD SERİLERİ

SADELİĞİN DİNGİN SUNUMU: PERA VE PERA GOLD SERİLERİ
10 Şubat 2016 - 11:39 'de eklendi ve 3822 kez görüntülendi.

Porland, ilkbaharın huzurunu sanatla zenginleşen sofralara taşıyor.

porland_2

Porland’ın yumuşak porselen olarak tüketicileri ile buluşturduğu Pera ve Pera Gold serileri, hafifliği, inceliği ve şeffaflığı ile zarafeti yansıtıyor…

Kenar ayrıntılarında altın yaldızı deseni ve desensiz düz, sade tasarımı ile iki farklı stilden oluşan seriler; sıra dışı formları ve ipeksi tarzları ile dikkat çekiyor. Hem günlük kullanım hem de davet sofraları için ayrıcalık sunan Pera ve Pera Gold, düğün ve hediye alışverişlerinde de zevkli bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Mikrop barındırmayan fildişi rengindeki porselen yapısı, parlak sır görünümü ile sunumlara ışıltı katarken, lezzetli tarifleriniz beyazın tarifsiz uyumunda eşsiz bir şölene dönüşecek!

porland_3

Doğal görünüme sahip Pera ve Pera Gold koleksiyonları, Porland’ın diğer koleksiyonlarında olduğu gibi isteğe bağlı olarak alınabilecek şekilde, deseni ile uyumlu cam, çelik ve tekstil ürünlerle zenginleştirildi. Koleksiyona ait porselen ürün grubunda, servis ve çukur tabaklar, pasta tabağı, farklı boylarda kaseler, çay ve kahve fincanları, kayık tabaklar, çorbalık, sosluk, kürdanlık, tuzluk ve biberlik yer alıyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER