MarkaWorld.com

Rüya gibi düğünlerin adresi: DoubleTree by Hilton İstanbul

İstanbul’un kalbinde yer alan DoubleTree by Hilton Istanbul-Piyalepaşa hayatlarının en mutlu gününe adım atmaya karar veren çiftler için romantik düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Rüya gibi düğünlerin adresi: DoubleTree by Hilton İstanbul
24 Mart 2016 - 14:14 'de eklendi ve 2138 kez görüntülendi.

Tarihi Piyalepaşa semtinin ilk beş yıldızlı oteli olan DoubleTree by Hilton Istanbul-Piyalepaşa, 400 kişilik balo salonu ve İstanbul panoramasına hakim olan ve geniş bir terasa sahip Monte Restaurant genç çiftlerin en gözde tercihleri arasında. Bu önemli günü planlarken otelin deneyimli danışmanları her an çiftlerin yanında oluyor, kişiye özel hizmetle özgün ve özel bir düğün için her detayı özenle planlıyor. Salon düzeni, süsleme, menü seçimi, düğün pastası, aileler için hazırlık odası, balayı süitinde konaklama, ertesi gün spa… Tüm sevdikleriyle birlikte, hayatlarının en unutulmaz gününe adım atacak çiftler için DoubleTree by Hilton Istanbul-Piyalepaşa, rüya gibi bir düğünün anahtarını sunuyor.

Mutluluk Detaylarda: Düğün Pastası, Balayı Süiti, Spa ve Daha Fazlası

Detaylara verdikleri önemle fark yaratan DoubleTree by Hilton Istanbul-Piyalepaşa’nın alanında uzman ekipleri yüksek tavanlı, son teknoloji ile donatılmış balo salonunda masa düzeni ve süslemeler için çiftlere zevklerine uygun alternatifler sunuyor, ışık ve ses sistemi atmosferin büyüleyiciliğini desteklemek için hazırlanıyor. Dileyen çiftler tarihi Piyalepaşa’yı kuşbakışı gören terasında konumlanan Monte Restaurant & Bar’ı da bu özel gece için seçebiliyorlar.

hilton_2

Executive Şef Murat Güler’in hazırladığı alternatifli menüler çiftlerin istekleri doğrultusunda düzenlenerek düğün bir şölene dönüştürülüyor. Kokteyllerle birlikte, alkollü ve alkolsüz içecekler de menünün ayrılmaz bir parçası oluyor. Ayrıca düğün öncesinde seçilen menünün tadımı da yapılıyor.

Geleceklerine evet demek için hazırlanan gelin ve damadın aileleriyle kullanacakları Hazırlık Odaları tüm gün boyunca kendilerine ayrılıyor. Ayrıca düğün sonrası 1 gece balayı suitinde konaklama ve ertesi gün düğünün yorgunluğunu atmaları için çiftlere özel spa’da alacakları 60 dakikalık Bali Masajı da otelin hediyesi oluyor. Tüm bu düğün paketi kişi başı 120 TL’den başlayan fiyatlarla misafirlerin hizmetine sunuluyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER