MarkaWorld.com

REPMAN İTİBAR YÖNETİMİ SERTİFİKA PROGRAMI İLE MARKALARIN GELECEĞİNE YENİDEN TASARIM

REPMAN İTİBAR YÖNETİMİ SERTİFİKA PROGRAMI İLE MARKALARIN GELECEĞİNE YENİDEN TASARIM
02 Şubat 2016 - 14:47 'de eklendi ve 1553 kez görüntülendi.

Rekabetin her geçen gün arttığı ve acımasız şartlarda devam ettiği günümüz iş dünyası için RepMan tarafından geliştirilen “İtibar Yönetimi Sertifika Programı” 26 Mart’ta başlayacak. Kurumsal marka stratejilerinde farklılık yaratmak isteyen şirketler için geliştirilen program, 7 hafta sürecek. Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde 32 ana başlık altında cumartesi günleri gerçekleştirilecek sertifika programı, RepMan İtibar Araştırmaları Merkezi Danışma Kurulu Üyeleri Salim Kadıbeşegil ve Nuran Aksu tarafından yönetilecek.repman_2 

RepMan İtibar Araştırmaları Merkezi ve Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen İtibar Yönetimi Sertifika Programı 26 Mart-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 7 hafta sürecek sertifika programı, ‘İtibar Yönetimi’nin yapı taşları ve temel ilkeleri ile profesyonellerin kişisel kariyerlerine ve şirketlerine anlamlı bir katkıda bulunabilmelerini sağlamayı hedefliyor.

Sertifika programı eğitimleri, KHAS Yaşam Boyu Eğitim Merkezi’nde cumartesi günleri saat 10.00-16.00 arası Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde yapılacak. Sertifika programları, RepMan İtibar Araştırmaları Merkezi Danışma Kurulu Üyeleri Salim Kadıbeşegil ve Nuran Aksu tarafından yönetilecek.

İtibar Yönetimi Sertifika Programı kapsamında, insan kaynakları yönetim danışmanı ve kariyer koçu Aykut Bora ‘İşveren Markası’, marka geliştirme uzmanı, stratejist, tasarımcı ve yayın yönetmeni Bülent Fidan ‘Kurum Kimliği’, Brand Finans Türkiye Direktörü Muhterem İlgüner ‘En Değerli Markalar’, gazeteci-yazar İnternet Ekipleri Amiri M. Serdar Kuzuloğlu ‘Dijital İtibar’, Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmalığı Kurucu ve Yöneticisi Serra Titiz ‘Sorumlu Yönetim’, Etik ve İtibar Derneği (TEİD) Genel Sekreteri Tayfun Zaman ‘Etik ve İtibar’ konularını işleyecek.

repman_3

SAYGINLIK VE FARK YARATACAK UYGULAMALAR

RepMan’ın gerçekleştireceği İtibar Yönetimi Sertifika Programı, rekabetin en acımasız şartlarla devam ettiği 21. Yüzyıl’da saygınlık ve farklılık yaratmak isteyenlerin İtibar Yönetimi’ni artık şirketlerinde politika ve süreçler kısmında kalmaktan çıkartarak, başarılı uygulamalar haline getirmesi gerektiğine odaklanıyor. 7 hafta ve 32 ana başlık altında toplanan programa, kurumsal iletişim yöneticileri, sivil toplum kuruluşları ve kurumsal sosyal sorumluluk alanında çalışan profesyoneller, sürdürülebilirlik konusunda çalışan profesyoneller, finansal raporlama konusunda çalışan yöneticiler, iç denetim, iç kontrol ve uyum konusunda çalışanlar, insan kaynakları yöneticileri ve satın alma ve tedarik yöneticileri katılabilecek.

Katılımcıların program sonunda; “Kariyer planları ile itibar yönetimini ilişkilendirebilmeleri, sosyal paydaş haritası oluşturabilmeleri, İtibar Araştırmaları tasarımı konusunda yetkinliklerini artırmaları, etik, kurumsal yönetim, kurumsal sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik uygulamalarının itibar yönetimi ile ilişkilerini kurabilmeleri, itibar yönetiminin iş sonuçlarına etkileri konusunda örneklerle desteklenen verilere sahip olmaları, şirketlerin gündemine itibar yönetiminin alınabilmesini sağlayacak örneklere ve uygulamalara sahip olmaları, şirket yöneticilerinin Ana Performans Göstergelerine itibar yönetiminin doğru entegre edilebilmesi ile ilgili bilgi sahibi olmaları ve bu bilgileri somut olarak iş yaşamlarına ve kişisel kariyerlerine taşıyabilmeleri” hedefleniyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER