MarkaWorld.com

Remington’ın Yeni Beard Boss Serisi ile Patron Sensin, Sakalına Hükmet

Dünyanın ilk elektrikli ve kablosuz tıraş makinelerinin üreticisi Remington, yeni çıkardığı Beard Boss ile sakal kesme alışkanlıklarını değiştiriyor. Kişisel bakımına özen gösteren erkekler için kısa sürede vazgeçilmezler arasına girecek olan Beard Boss ile tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Remington’ın Yeni Beard Boss Serisi ile  Patron Sensin, Sakalına Hükmet
16 Mart 2016 - 15:42 'de eklendi ve 1827 kez görüntülendi.

Avrupa’nın en önemli kişisel bakım markası Remington sakal kesme ve traş alışkanlıklarını yeniden yazıyor. Son teknoloji ile ürettiği yeni Beard Boss serisi ile sakalına hükmetmek isteyen erkekler tarzını zahmetsizce, kolayca oluşturuyor.

Remington Beard Boss maksimum konfor için OptiAngle tasarımı sunuyor. Titanyum kaplama bıçakları ile (paslanmaz çelik bıçaklardan %300 daha etkilidir*) keskin hatlar, kenarlar ve kıvrımlar yaratmak artık çok kolaylaşıyor.

Tüyleri düzeltme, tıraş etme ve şekil verme işlemleri eşit uzunlukta en hızlı şekliyle gerçekleşiyor. Gelişmiş DualCut düzeltici ve tarakları ile sakalınızı eşit bir şekilde düzeltirken, sakalınıza şekil veriyor.

Daha kolay kullanım için; Remington Beard Boss serisi kablosuz da kullanılabiliyor ve şarj edilebiliyor. Dahili pili 50 dakikaya kadar kullanım sağlayan Beard Boss toplam 13 ayar özelliğiyle de sakalınızı kontrol altında tutuyor.

0.4mm ve 1mm uzunluk ayarı (tarak başlıksız kullanıldığında) kesme ve biçimlendirme için ideal olan bu teknoloji, tarak başlığı takıldığında 1.5mm-18mm aralığına kadar genişliyor. Böylece, stiliniz ne olursa olsun ideal uzunluğu bulmanız hayal olmaktan çıkıyor.

Remington Beard Boss Satış Fiyatları:

Remington MB4120 Beard Boss – 79,00 ₺

Remington MB4125 Beard Boss Styler – 109,00 ₺

Remington MB4130 Beard Boss Professional – 139,00 ₺

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER