MarkaWorld.com

REMİNGTON’DAN BAKIMLI VE TEKNOLOJİ SEVEN ERKEKLERE SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL HEDİYE

REMİNGTON’DAN BAKIMLI VE TEKNOLOJİ SEVEN ERKEKLERE SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL HEDİYE
12 Ocak 2016 - 11:32 'de eklendi ve 2563 kez görüntülendi.

Dünyanın ilk elektrikli ve kablosuz tıraş makineleri üreticisi Remington, Sevgililer Günü’nde hediye arayışında olan kadınların imdadına yetişiyor. Remington QuickCut Saç Kesme Makinesi, hızlı saç kesimi yapmak isteyen erkeklerin ve evde sevgilisinin saçını kesmek isteyen kadınların tercihi olacak.

remington_2

Remington, kişisel bakımına önem veren ve teknolojiyi yakından takip eden erkeklere özel Sevgililer Günü’nde farklı hediye seçeneği sunuyor. Bakımlı erkeklerin tercihi Remington’ın QuickCut Saç Kesme Makinesi ile saç kesme alışkanlıkları değişecek.

remington_3

Remington’un en hızlı kendi kendine saç kesme makinesi Remington QuickCut Saç Kesme Makinesi, CurveCut teknolojisi ile daha temiz ve kusursuz bir kesim vaat ediyor. Ele rahatça oturan ergonomik tasarımı sayesinde favorilerin ve boyun bölgesinin kolay ve düzgün kesilmesini sağlıyor. Paslanmaz çelik bıçaklar, 40 dakika kesintisiz çalışma süresi, 10 dakikada hızlı şarj ve tamamen yıkanabilir özellikleriyle Remington QuickCut Saç Kesme Makinesi kişisel bakımına önem veren ve teknolojiyi yakından takip eden erkeklerin tercihi olacak.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER