MarkaWorld.com

REHAU, “Güvenli Seçimim” sloganıyla yenilikçi ürünlerini tanıttı…

Dünyanın önde gelen ticaret fuarı olan ve yenilikçi banyo tasarımları, enerji tasarruflu ısıtma ve iklimlendirme sistemleri ISH Frankfurt fuarına katılan REHAU, “Güvenli Seçimim” sloganı ile yenilikçi sistem çözümlerini tanıttı.

REHAU, “Güvenli Seçimim” sloganıyla yenilikçi ürünlerini tanıttı…
11 Nisan 2017 - 10:53 'de eklendi ve 1336 kez görüntülendi.

500 metrekarelik standında yüksek emniyet ile birlikte hızlı çözümler sunan ürünlerini sergileyen REHAU, RAUTHERM SPEED yerden ısıtma ve soğutma sistemleri ile büyük ilgi gördü. Yalnızca tek kişi tarafından rekor sayılabilecek bir hızda herhangi bir alet kullanmadan kurulumu gerçekleştirilebilen RAUTHERM SPEED yüzde 30’a kadar daha hızlı kurulum avantajı sağlıyor. Etkisini anında gösteren REHAU sistemi aynı zamanda yenileme çalışmaları için 21 mm kurulum yüksekliği olan RAUTHERM SPEED plus renova adı verilen birleşik bir sistem olarak da satılmaktadır.

İnşaat alanında yüzde 70’e kadar daha hızlı bir şekilde kurulumu gerçekleştirilebilen REHAU sıhhi tesisat kutularının da tanıtımını aynı fuarda gerçekleştiren REHAU standında, ziyaretçiler RAUTITAN tesisat tezgahında sıkıştırma manşonu teknolojisini deneme fırsatı elde ettiler.

ISH fuarına katılımlarının REHAU markası açısından önemine işaret eden REHAU Yapı Tekniği Satış Direktörü Can Külekçioğlu, “ISH fuarı REHAU markasının uluslararası gücünün hissedildiği bir platformdur. Dünyanın dört bir yanından REHAU müşterileri ve ilgililer her iki yılda bir düzenlenen fuarda standımızı ziyaret ederek, sektördeki yenilikleri takip etmek isterler. Etrafınızda dünyanın hemen hemen tüm lisanlarının konuşulduğu bir buluşma anıdır. Aynı zamanda, en üst düzeydeki çalışanların da görev yaptığı bu uluslararası buluşma ile firmanın uluslararası kimliği ve çok sesliliği bir kez daha vurgulanır. REHAU olarak biz de fuara katılmaktan dolayı oldukça memnunuz ve güzel sonuçlar aldığımıza inanıyoruz” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER