MarkaWorld.com

Rational mutfak ile gizli köşeler, tarif edilmez kolaylıklar…

Ayrıcalıklı yaşam tarzı konsepti ile hizmet veren ve dünyaca ünlü mutfak markalarını tek çatı altında toplayan AYT Home, Rational’in modern yaşamın hızına uyum sağlayan pratik dizayna sahip tasarım harikası ödüllü mutfakları ile farkını hissettiriyor.

Rational mutfak ile gizli köşeler, tarif edilmez kolaylıklar…
25 Nisan 2017 - 14:24 'de eklendi ve 1967 kez görüntülendi.

Günlük hayatın koşturmacası içinde pratiklik en önemli konulardan biri oldu. Özellikle her ürünün kullanıcı dostu olmasına, her detayın hayatı kolaylaştırmasına önem veriliyor ve tasarımlar da artık buna göre şekilleniyor.

ayt_5

Rational mutfaklar, küçük ve fark yaratan detaylar ile her aşamada kolaylık sağlaması için tasarlanırken, modern çizgisinde de asla ödün vermiyor. Fonksiyonelliği tasarım ile buluşturan Rational, klasikten moderne tüm tarzlara mükemmel uyum sağlayarak mutfakları yaşam alanına dönüştürüyor.

ayt_7

Her köşede fark yaratıyor

Rational’in çekmece ve raf sisteminde getirdiği yenilikler hem kullanıcı dostu bir yapı ortaya koyuyor hem de tüm projelere entegre edilebiliyor. En küçük köşelerin bile kullanılabileceği, mutfaktaki her noktanın işlevini kaybetmeden kullanılabileceği tasarımlar ile tarzını ve farkını ortaya koyan Rational mutfak, her şeyin her an el altında olmasına olanak sağlıyor.

ayt_3

AYT Home bünyesinde bulunan, Karim Rashid tasarımı, ödüllü ve yüksek kaliteye sahip mutfakları ile Rational, ayrıcalığın altına imzasını atıyor ve yaşam tarzıyla bir adım önde olmak isteyenlerin vazgeçilmezi oluyor.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER