MarkaWorld.com

Ramazanda sofralar renklenecek…

İçerdiği zengin minerallerle vücudumuz ve sağlığımız için çok yararlı olan maden suyunun önemi artık herkes tarafından biliniyor. Vücudun sıvı dengesinin düzenlenmesi, kasların çalışması ve sinir sisteminde uyarı iletiminde işlevleri olan mineraller vücudumuzda dengenin sağlanmasına yardımcı oluyor. Mineraller çoğunlukla vitaminlerle birlikte çalışarak vitaminlerin en fazla ihtiyaç duyulan bölgeye ulaşmalarını sağlıyor. Limon, Elma, Vişne, Çilek, Nar, Mandalina ve C vitaminli limon aromalı maden suları ve gazozu ile Beypazarı Maden Suyu, mineral ve vitaminlerin bu muhteşem iş birliğini eşsiz aromalarla taçlandırarak ramazan sofralarını renklendirecek.

Ramazanda sofralar renklenecek…
23 Mayıs 2017 - 9:37 'de eklendi ve 1020 kez görüntülendi.

Ramazan ayının yaz mevsimine denk gelmesi vücudumuzun daha çok sıvı kaybetmesine yol açıyor. Bu sıvı kaybını lezzetli şekilde önlemek adına Beypazarı Maden Suyu; Limon, Elma, Vişne, Çilek, Nar, Mandalina ve C vitaminli limon aromalı maden suları ve gazozu ile hem iftar sonrası sindirime yardımcı oluyor hem de vücudumuzun gün içerisinde kaybedeceği mineraller ve yoğun miktardaki suyu vücuda geri kazandırıyor. Özellikle oruç tutanlara bol sıvı tüketiminin yanında mutlaka maden suyu da tüketmeleri öneriliyor.

Maden suyunun içeriğinde bulunan demir, hastalıklara karşı direnci artırıyor, yorgunluğu azaltarak kanın kırmızı hücrelerinin oksijenlenmesini sağlıyor. Kemik ve dişlerin oluşmasında son derece önemli olan kalsiyum ile iftar sofralarınızda yiyeceklerinizin yanında içebileceğiniz meyve aromalı maden suyu sofralarınızı renklendirecek, içim kolaylığı ile doğal maden suyundan aldığınız mineralleri aynı oranda kazanmanıza yardımcı olacak. Bunların yanında yıllardan beri en iyi maden suyunu sunmak için çalışan Beypazarı, artık en iyi gazozu da sofralara getirerek Ramazan’da sofralara renk katacak.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER