MarkaWorld.com

Ramazanda hızlı ve sağlıklı yemekler için ‘Füzyon’

En kaliteli yemekleri pişirmenize eşlik ederken zamandan tasarruf etmenizi de sağlayan Emsan’ın yeninesil düdüklü tenceresi Füzyon, Ramazan Sofraları’nı hem hızlı hem de sağlıklı yemeklerle buluşturuyor. Uluslararası Tasarım Ödülü sahibi Füzyon Düdüklü Tencere, aynı anda iki yemek pişirme özelliği ve, istenildiği zaman açılabilen cam kapağıyla yemek pişerken tencerenin içini görmenizi sağlarkan yemek pişirmeyi daha kolay ve zevkli hale getiriyor.

Ramazanda hızlı ve sağlıklı yemekler için ‘Füzyon’
14 Haziran 2016 - 13:58 'de eklendi ve 2218 kez görüntülendi.

Emsan Füzyon Düdüklü Tencere, kısıtlı zamana sahip fakat sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamak isteyenler için özel olarak geliştirildi. Paslanmaz çelikten oluşan ana gövdesi, zarif tasarımlı cam kapağı, tek elle açılabilme kolaylığı ve buhar sepeti sayesinde çok az suyla sebze pişirebilen ‘Füzyon Düdüklü Tencere’ mutfaklarınızın başrol oyuncusu olmaya aday. Tüm bu özellikleriyle Ramazan Sofraları için efsane lezzetleri kolay, leziz ve hızlı hazırlayarak hayatı kolaylaştıran Fizyon, yemek pişirmek için zamanı dar olanların da bir numaralı tercihi.

emsan_3

2’si bir arada olan ilk tencere özelliği

Yeni nesil düdüklü tencere Füzyon; düdüklü tencere kadar hızlı ve becerikli, çelik tencere kadar da güvenli ve pratik bir seçenek olarak hayatınızdaki yerini alıyor. Füzyon’un, iki katlı pişirme özelliği sayesinde de alt katta ana yemeğinizipişirirerken üst katta da garnitür olarak buharda sebze yapmanıza olanak sağlıyor.

emsan_2

Güvenli kullanım ve temizlik kolaylığı

Tüm ocak tiplerinde kolaylıkla kullanılabilen Füzyon Düdüklü Tencere’nin paslanmaz çelikten oluşan ana gövdesi, hem leke tutmuyor hem de pişirme için uygun ortamı sağlıyor. Buhar çıkışını dengeleyen valfi ile diğer düdüklü tencerelerin aksine daha az su buharı üretiyor. Füzyon Tencere’nin bu özelliği, yemeklerinizde pişirme esnasında olaşabilecek vitamin ve minarel kaybını engelliyor. Emniyet valfi sayesindeyse mutfak kazalarının önüne geçilerek güvenli bir kullanım kolaylığı sağlıyor.

Kırmızı, siyah, turkuaz, turuncu ve yeşil renkleriyle kullanıcılarına farklı alternatifler sunan 6 litrelik Emsan Füzyon Tencere, mutfakların havasını değiştirmeye geliyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER