MarkaWorld.com

Podyumun ünlü mankenleri otizmli çocuklar için yürüdü…

İTHİB sponsorluğunda gerçekleşen gecede, aralarında Alona, Ece Gürsel, Ebru Güzel, Ebru Ürün, Deniz Pulaş, Gülay Kuriş, İpek Tenolcay, Janset, Sabahat Doğanyılmaz, Canan Mutluer ve Sema Şimşek gibi podyumun ünlü isimleri yer aldı.

Podyumun ünlü mankenleri otizmli çocuklar için yürüdü…
03 Haziran 2016 - 14:28 'de eklendi ve 1943 kez görüntülendi.

Sarıyer Eski Büyükdere İskelesi’nde NoName Ajans organizasyonu ile gerçekleşen ve sunuculuğunu Ayşe Tolga’nın üstlendiği gecede ünlü futbolcu Mehmet Topal’ın imzalı forması Tohum Otizm Vakfı için 7.000TL’ye açık artırma ile satışa sunuldu. Formayı 7.000 TL’ye alan OTİAD’ın ilk Kurucu Başkanı Hüseyin Tanciğer, hem geliri hem de formayı Tohum Otizm Vakfı’na bağışladı.

defile_2

2001 yılında yayın hayatına başlayan OSMANBEYmoda dergisi 100. sayısını, Tohum Otizm Vakfı ile işbirliği yaparak bir sosyal sorumluluk projesine dönüştürdü. Kamuoyunda ‘otizm’ konusunda farkındalık yaratmayı ve vakfa kaynak sağlamayı amaçlayan proje kapsamında OSMANBEYmoda’nın 100. Sayısının elde ettiği tüm kâr, Tohum Otizm Vakfı’na bağışlandı. Defileyi Şişli Kaymakamı Salih Işık, Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Osman Korkmaz, Tohim Otizm Vakfı Başkanı Mine Narin, ünlü Modacı Faruk Saraç, sosyete ve cemiyet hayatının önemli isimleri de izledi. Podyumların birbirinden güzel 26 ünlü ismi Osmanbey’in önde gelen firmalarının 2016 İlkbahar / Yaz kreasyonlarını giyerek ziyaretçilere muhteşem bir defile sundular.

defile_3

 

KATILAN İSİMLER

Alona

Bilge Kara

Canan Mutluer

Beril Önder

Ece Gürsel

Ebru Güzel

Ebru Ürün

Deniz Pulaş

Fatma Yaman

Gülay Kuriş

İpek Gümüşoğlu

İpek Tenolcay

Janset

Melinda

Müge Cinman

Sabahat Doğanyılmaz

Sema Şimşek

Selda Aksoy

Sibel Tan

Tuğba Karaca

Zeliha Çal

Berke Hürcan

Can Özsobay

EnGin Koç

Özhan Carda

Yusuf Azuz

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER