MarkaWorld.com

Philips Meson LED Spot ile kolay kurulum, yüksek tasarruf

Philips Meson Essential LED gömme spot ailesi, vida gerektirmeyen kurulumu ve dayanıklı metal klipsleriyle her mekânda hem kolayca değiştiriliyor hem de yüzde 85’e varan enerji tasarrufu sağlıyor.

Philips Meson LED Spot ile kolay kurulum, yüksek tasarruf
04 Aralık 2016 - 9:13 'de eklendi ve 1794 kez görüntülendi.

Philips’in yeni Meson Essential LED gömme spot ailesi, eski gömme spotların yerini ekstra çabaya gerek kalmadan alıyor, böylece LED teknolojisinin verimliliği, tasarrufu ve konforunu tüketicilerle tanıştırıyor.

Philips Meson Essential LED spotlar, A+ kategorisindeki enerji sınıfı sayesinde, eski spotlara göre %85’e varan enerji tasarrufu sağlamaya yardımcı oluyor. 4’’ Meson Essential LED Gömme Spot 940 lümen ışık akısını ekstra geniş difüzörü ile birlikte sunuyor. Kamaşma önleyici difüzörü ile de ışık düzgün yayılırken göz sağlığı Philips kalitesinin güvencesi altına alınıyor.

philips_2

Entegre sürücü ile kolay montaj

Meson Essential LED Gömme Spot ürün ailesi sürücüsü, ürünle birlikte tüketicilere sunuluyor. Bu sayede spot değiştirmek için ilave sürücü almaya veya sürücü ile gömme spot arasında ayrıca kablolama yapmaya gerek kalmıyor. Meson Essential LED spotlarla ‘tak – çalıştır’ mekanizması ile hızlı montaj ve kurulum ile zamandan tasarruf ediliyor.

Tüm uygulamalar için ideal

Kullanıcılar, Meson Essential ailesinin farklı boyut, watt ve ışık rengi seçenekleri arasından kendilerine uygun olanı seçerek yüksek ışık değerlerinin keyfini pek çok alanda çıkarabiliyor. Ev, kuaför salonu, ofis ve işyerleri gibi kaliteli ve parlak ışığa ihtiyaç duyulan her alan, LED dönüşümü için idealdir.

 philips_3

Ürün özellikleri:

  • Enerji tasarrufu kategorisinde A+
  • Renksel geri verim >80
  • Yüksek lümen, yüksek verim
  • İndirgenmiş ürün yüksekliği, asma tavan için uygun daha ince tasarım
  • Kurulumu kolaylaştıran daha hafif tasarım
  • Backlight teknolojisi sayesinde homojen ışık
  • 3 farklı ışık rengi, 3000K, 4000K 6500K
  • 4 farklı watt seçeneği: 3,5W-5,5W-7W-10W
  • 4 farklı boyut seçeneği: 2,5”- 3”- 3,5” ve 4”

Tanışmak için

Meson ailesinin farklı boyut, watt ve ışık rengi seçenekleri arasından size uygun olanı seçerek yüksek ışık değerlerinin keyfini tüm alanlarınızda çıkarabilirsiniz. Ürünle ilgili bilgi için broşüre göz atınız.

Philips Meson Essential LED spotlar, 8 cm, 9 cm, 10,5cm, 12,5 cm delik çapı seçenekleri ve 19,90 TL’den başlayan tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla Philips yetkili bayileri, yapı marketler ve e-ticaret sitelerinden, kolaylıkla temin edilebilir.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER