MarkaWorld.com

Peyzaj mimarisinin bir bileşeni olarak Artstone paneller, sınırlayıcı yüzeyler oluşturuyor

Yaz gelirken bahçeler ve açık alanların duvarlarında Artstone paneller yerini alıyor…

Peyzaj mimarisinin bir bileşeni olarak Artstone paneller, sınırlayıcı yüzeyler oluşturuyor
15 Mayıs 2017 - 11:18 'de eklendi ve 1247 kez görüntülendi.

Mekânların bahçeleri ve açık alanlarında modern peyzaj unsurlarının bir bileşeni olarak duvarlar ve sınırlayıcı yüzeyler çok önemli rol oynuyor. Manzarayı sınırlayıcı duvarlarla peyzaj düzenlemeleri muhteşem manzaralar haline geliyor. Taş, ahşap, tuğla, beton dokulu duvarlarla peyzaj tasarımının birleşiminden inovatif çözümler ortaya çıkıyor.

artstone_4

Artstone panellerle bahçelerin ve açık alanların görselliği manzaraya dönüşüyor

Açık alanlarda toprağın belirli bir seviyede tutulmasından, farklı kotlarda dolaşım alanları yaratılmasına, Artstone panelleri bahçe peyzajının odak noktası olmayı başarıyor. Endüstriyel, rustik, natürel ve doğal, minimalist, tropik, klasik, vb. birçok tarzda açık alanlar ve peyzajda dekoratif paneller çok uyumlu bir açık mekân bileşeni haline geliyor. Özellikle yanmazlık özellikleri ve dış mekânlarda kullanım için ısı, su ve neme dayanıklı yapılarıyla vazgeçilmez oluyor.

artstone_3

Taş, tuğla, ahşap yüzeylerinin farklı derinlikteki yapıları doğal ışığı ve gölgeyi kendiliğinden sağlayarak doğayla bütünleşiyor. Paneller sundukları köşe çözümleriyle de duvarlara strüktürel derinlik ve form sağlıyor.

artstone_2

Cephelerde, Bahçelerde, Su Mekânlarında Artstone

  • Kesik kaya fonlarını taşıyan, minimalist akımın duvarlardaki yansıması olan Roca, her tarz ve renk dekorasyon ile kullanılabiliyor, büyüleyici kıvrımları ile bahçelerde ve açık alanlarda hayal edilen ambiyansı yaratıyor. Beyazın tüm asaleti ve dinginliği ile hayat verdiği Roca’nın Blanca modeli, dış mekânlarda her zaman çevreyle uyumlu ve özel duruşlu bir görünüş sergiliyor.
  • Amazon duvar paneliyle Amazon ormanları ağaç kabuğu görünümünü cephelere ve tropik bahçelere sunuyor, ışık ve gölge oyunlu dokusunu dış mekânlara taşıyor.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER