MarkaWorld.com

Peli Parke, Türkiye’de kurduğu yeni model ile rakiplerinden bir adım önde…

Peli Parke yeni kurduğu 25 kişilik özel uzman kadro oluşturmak için eğitimlere başladı. Mart ayında başlayan bu çalışma sektörde bir ilk olma özelliği taşıyor. Amaç; yetkili bir servis gibi çalışacak bu eğitimli kadro ile müşteriye hızlı ve etkili hizmet vermek.

Peli Parke, Türkiye’de kurduğu yeni model ile rakiplerinden bir adım önde…
07 Mart 2017 - 12:12 'de eklendi ve 1389 kez görüntülendi.

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük entegre orman ürünleri sanayi tesislerinden biri olan Vezirköprü Orman Ürünleri ve Kağıt Sanayi 2012 yılında yarattığı Peli Parke, ile sektörde varlığını hissettiren bir marka.

Parke sektöründe 5 yıllık gibi kısa bir sürede 5 büyük firma içinde yer almayı başaran Peli Parke, yeni uygulamalarıyla sektöre öncülük ediyor. Peli Parke’nin 2016 projeksiyonunda ön plana çıkan en önemli sorun ustalık hataları oldu. Bu hataların azaltılması adına sektörde bir ilke imza atan Peli Parke yetiştireceği özel ekiple yapılan işin kalitesini kontrol edecek. Markanın bu alanda getirdiği öne çıkan yenilik yetiştirdiği bölge sorumlularının, kendi bölgelerinde yaşıyor olmaları ve bayilerle ortak çalışmalarda bulunmaları.

Peli Parke’nin tecrübeli teknik ekibi tarafından Peli Parke üretim tesislerinde özel eğitim alacak olan servis ekibi eğitimlerinin ardından kalıcı olarak ikamet ettikleri kendi bölgelerinde hizmet verecekler. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ikamet eden 25 kişilik kadrodan ilk 7’sinin eğitimi Mart 2017’de başladı.

peli_parke_3

ANINDA ÇÖZÜM

Peli Parkenin satmış olduğu ürünle ilgili her hangi bir memnuniyetsizlik olması halinde müşteriye çok hızlı ve çözüm odaklı hizmet verebilmek adına geliştirilen bir proje. Peli Parke’nin bu yeni yapılanması markanın müşterilerine vermiş olduğu değeri göstermesi açısından önemli. Eğitim sonrası yetkili servis elemanları bölge bayileri ile koordineli olarak çalışıyor olacaklar.

peli_parke_2

BAYİLERE ONLİNE KOLAYLIK

Müşteri sorunlarına en hızlı çözümü getirebilmek için yepyeni bir hizmete daha soyunan Peli’nin bir diğer uygulaması da online sipariş hizmeti. Peli her bayisi için bilgisayar ortamında özel bir sistem kurdu. Yeni yapılanma sayesinde her bayi kendi şifresi ile girip stokları görebilecek, sipariş verebilecek, sevkiyat tarihini sistemden girip, sevkiyatın durumunun da takibini yapabilecek.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER