MarkaWorld.com

Pazar sabahları müzikten de lezzetten de vazgeçmeyin!

5 Mart Pazar sabahı Yeniköy’deki Sait Halim Paşa Yalısı’nda yine harika kahvaltıda yine harika bir grup sizi bekliyor: Senay Lambaoğlu Quintet!

Pazar sabahları müzikten de lezzetten de vazgeçmeyin!
28 Şubat 2017 - 11:45 'de eklendi ve 1750 kez görüntülendi.

Baharın meltemiyle boğazın ışıltılı mavisinin buluştuğu noktadaki Sait Halim Paşa Yalısı’nın pazar sabahı “Cazlı Kahvaltıları” artık vazgeçilmez oluyor.

5 Mart’ta özgün caz vokalisti olma yanında yazdığı şarkılarla dabüyük beğeni toplayan Şenay Lambaoğlu (Quintet) sahne alıyor. Şenay Lambaoğlu, 19. İstanbul Caz Festivali’nde, Akbank Caz Festivali ve Bakü Türk Caz Festivali’nde de büyük beğeni toplamıştır.

sait_halim_pasa_3

Şenay Lambaoğlu’nun solist olarak yer aldığı Quintet’te; klavyede Can Çankaya, bas gitarda Volkan Polat, gitarda Eser Yıldız ve davulda Berke Özgümüş yer alıyor.

Şenay Lambaoğlu Quintet müziği eşliğinde güzel bir bahar sabahını kaliteli caz müziği ve son derece özenli lezzetli ikramla geçirmek isteyenler için tek adres Sait Halim Paşa Yalısı

sait_halim_pasa_2

Genel Koordinatör Cana Ataç ev sahipliğindeki “Cazlı Kahvaltılar” Siemens El Aletleri’nin sponsorluğuyla devam ediyor.

Sait Halim Paşa Yalısı’nın Executive Şefi Oktay Özgün konukları için daima çok itinayla ve sağlıklı beslenme kurallarına uygun bir menü hazırlıyor.

5 Mart Pazar sabahı ailenizle, dostlarınızla Sait Halim Paşa Yalısı’nda Şenay Lambaoğlu Quintetle, güzel ve kaliteli müzikle buluşun, keyif alın…

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER