MarkaWorld.com

Park Mozaik’te çok özel kampanya: Evini şimdi al, teslimde öde

Gayrimenkul sektöründeki 50 yıla varan tecrübeleri ve bugüne kadar ürettikleri 100 bine yakın konut ile güvenin sembolü olan Tepe ve Mesa, birlikte yürüttükleri Park Mozaik projesi için çok özel bir kampanya hazırladı.

Park Mozaik’te çok özel kampanya: Evini şimdi al, teslimde öde
06 Mayıs 2016 - 14:02 'de eklendi ve 1498 kez görüntülendi.

Tüm projelerinde insanı ve yaşam kalitesini öncelik olarak belirleyen Tepe ve Mesa yeşil alanı ve yaşam kalitesini esas alan tasarımıyla Ankara’nın en özel projesini yarattı.

Türkiye’nin iki prestijli markası Tepe ve Mesa tarafından hayata geçirilen Park Mozaik; yemyeşil peyzajı, çok renkli tasarımı ile konforlu, keyifli ve farklı yaşam olanaklarını birarada sunan benzersiz konsepti ile fark yaratıyor.

Toplam 75 bin metrekarelik geniş bir arazi üzerine inşa edilen Park Mozaik’te 2+1’den, 6+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede yeralan daireler, panoramik kent manzarasının yanısıra oyun parkları, yeşil alanlar ve süs havuzlarıyla buluşma fırsatı sunuyor.

“ŞİMDİ AL, TESLİMDE ÖDE” KAMPANYASI

Ankara’nın ihtiyaçlarını çok iyi bilen Tepe ve Mesa, Yaşamkent’te inşaatına devam ettikleri Park Mozaik projesinden ev almak isteyenlere; hem peşinatı hem de banka kredisi taksitlerini teslimden sonra ödeyebilecekleri bir kampanya hazırladı.

Birinci etap teslimleri Aralık 2016’da gerçekleştirilecek Park Mozaik’ten konut almak isteyenler, peşinatı ve banka kredisi taksitlerini teslimden sonra, Ocak 2017’de ödeyebilecekler. Böylelikle Ankaralılar, Park Mozaik’te yaşama ayrıcalığını yakalarken, ödeme kaygısı yaşamadan yeni evlerine kolaylıkla yerleşebilecekler. Park Mozaik, Tepe ve Mesa’nın güçlü yapısı sayesinde, bulunduğu bölgenin hızla artan değeri ile sağlam bir yatırım şansına da dönüşmüş olacak.

park_mozaik_2

MEYDANLARI DA FARK YARATIYOR

Başkentin en renkli projesi Park Mozaik’te, 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1, 5+1 dubleks ve 6+1 alternatiflerden oluşan, ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan toplam 885 daire bulunuyor.

Bir mahalle dokusu oluşturacak şekilde tasarlanan Park Mozaik, ailelere komşularıyla birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri ortak yaşam alanları da sunuyor. Park Mozaik’e adım atanları girişte Yaşam Meydanı karşılıyor. Yaşam Meydanı’nı, maket yelkenlerin yüzdürülebileceği dev süs havuzu ve oyun parkının çok ötesinde, çocuklara özel tasarlanmış Macera Adası çevreliyor. Meydanın bitiminde ise amfi tiyatro olarak da kullanılabilecek sanat merdivenleri bulunuyor. Canlı Meydan ise piknik, şenlik mekanı ve hatta yazlık sinema olarak kullanılabilecek dev bir yeşil alana ev sahipliği yapıyor.

Site boyunca, yatay blokların tam ortasında yeralan ve her biri farklı konseptlere göre düzenlenen Binbir Dilek Meydanı, Aromatik Meydan, Okuma Meydanı, Mistik Meydan ve Mozaikli Yol ise Park Mozaik sakinlerinin renkli ve huzurlu buluşma noktalarını oluşturuyor.

TESCİLLİ YEŞİL

Dünyada enerji ve çevre dostu tasarımda lider binalara verilen LEED GOLD sertifikasına aday Park Mozaik’in kule bloklarında pencereler, panoramik kent manzarasını konutlara taşıyor. Çift cepheli olarak tasarlanan yatay bloklar ise; oyun parkları, yeşil alanlar ve süs havuzları ile doğayla içiçe yaşamlar sunuyor. Park Mozaik her penceresinden farklı bir renk, farklı bir keyif yansıtıyor.

Park Mozaik, elverişli konumu ile şehrin tüm olanaklarından kolayca yararlanabilme imkanı sağlarken, yaşama dair tüm unsurları da etrafında bulunduruyor. Bölgede bulunan özel okul, devlet okulu ve hastanelere birkaç dakika uzaklıkta yer alan Park Mozaik, metro ve yeni yapılan anayollarla da kolay ulaşım avantajına sahip.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER