MarkaWorld.com

Panasonic’ten usta işi teknoloji, akülü darbeli somun sıkma makinesi…

Dünyaca ünlü marka PANASONIC, profesyonel el aletlerinde de ustalığını gösteriyor. EY 7552 LS2S Akülü Darbeli Somun Sıkma Makinesi ile mükemmel performans sunuyor. PANASONIC’in yeni ürünü; klima kurulumu, genel inşaat, döşeme, bakım ve onarım gibi konularda ustaların işini çok daha kolaylaştırıyor.

Panasonic’ten usta işi teknoloji, akülü darbeli somun sıkma makinesi…
13 Mart 2017 - 9:01 'de eklendi ve 1412 kez görüntülendi.

Somun sıkma makineleri, büyük vidaları hızlı bir şekilde sıkmak ve somunları sıkıştırıp gevşetmek için en ideal çözüm olarak ortaya çıkıyor. Dev marka PANASONIC’in geliştirdiği yeni EY 7552 LS2S Akülü Darbeli Somun Sıkma Makinesi ise farklı özellikleri ile beklentilerin ötesine geçiyor. Ürün, yüksek performanslı 4.2Ah Li-Ion akü seti ile birlikte yüksek performans sağlıyor.

panasonic_3

Şarj edildiğinde 55 dakika gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanılabilirken, 70 dakikada tamamen şarj oluyor. Sadece 2,6 kilo olduğu için de çalışırken gücünüzü korumanıza yardımcı oluyor. 1/2″ yuvarlak vidalama, elektrik hızı kontrolü, elektrikli fren, LED ışık, kayış kancası ve tersine çevrilebilir olması gibi özellikler kullanım konforu sağlıyor. EY 7552 LS2S Akülü Darbeli Somun Sıkma Makinesi’nde 470Nm ile yüksek güç ve “Twin Hammer” yapısı sayesinde kompakt boyut da öne çıkıyor. Ana iç çekiç ve alt dış çekiç kombinasyonu aynı zamanda titreşimi de azaltıyor.

panasonic_2

VİKO by PANASONIC, profesyonel el aletlerine 3 yıl garanti verirken, Türkiye genelinde oluşturulmuş 21 yaygın servis noktası ağı ile de satış sonrası destek sağlıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER