MarkaWorld.com

Otonomi’de ikinci etap müjdesi: Otel ve AVM ile daha da büyüyecek

Başkent Otomotivciler Derneği tarafından hayata geçirilen Otonomi’nin başarıyla tamamlanması ile beraber ikinci etap için çalışmalar da başlıyor. Otel ve Alışveriş Merkezi inşa edilecek proje Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük Otomotiv Yaşam Merkezi olma özelliğini daha da pekiştirecek.

Otonomi’de ikinci etap müjdesi: Otel ve AVM ile daha da büyüyecek
27 Haziran 2016 - 11:52 'de eklendi ve 1685 kez görüntülendi.

23 Haziran’da gerçekleşen S.S Başkent Otomotivcileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi olağan genel kurulunda konuşan Başkan Aydın Erkoç artık ikinci etaba başlanacağı müjdesini verdi. Yönetim ve denetim kurullarının, bilançoların oy birliği ile ibra edildiği toplantıya 200’e yakın üye katıldı, 2016 çalışma raporları ve tahmini bütçeler de görüşülerek kabul edildi.

otonomi_5

AVM, Otel, Kongre Merkezi Projeleri tanıtıldı

Toplantıda yapılacak 2. Etap ile ilgili bilgiler veren Başkan Aydın Erkoç, teşekkür konuşması yaptı ve şunları söyledi:

“Bu önemli projede ilk etabı tamamladık ve tüm işyerlerimiz faaliyete geçmeye başladı. Esnaf arkadaşlarımızdan çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bir çoğu şehir merkezindeki eski iş yelerinden daha fazla araba satmaya başladıklarını fiziki ve teknik imkanlarının da daha iyi hale geldiğini söylüyor bu da bizi çok mutlu ediyor. Değerli üyelerimiz; burada biz bir aileyiz, birlikte nasıl büyük engelleri aşıp sadece Ankara’ya değil Türkiye’ye bu önemli tesisi kazandırdıysak şimdi de 2.etapla bize daha da güç katacak ve Ankara’mızı da önemli bir cazibe merkezi haline getirecek alışveriş merkezi, iş yerleri ve otel projemizin de tanıtım heyecanını yaşıyoruz. Burada inşa edilecek bu tesisler hem marka değerimizi pekiştirecek hem de maddi anlamda gücümüze güç katacak.”

otonomi_3

Katılım ve desteklerinden dolayı üyelere teşekkür eden Erkoç, yaklaşan Ramazan Bayramı dileklerini de ileterek, “Allah’ın izni ve sizlerin destekleri ile bu önemli projenin de başlangıcını yapıyoruz. Allah birliğimizi, dirliğimizi bozmasın; katılım ve destekleriniz için sonsuz teşekkürler. Yaklaşan Ramazan Bayramımızı da içten kutluyor, hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

otonomi_4

80 bin m2’lik alana AVM, 15 bin metre2’ye otel ve kongre merkezi inşa edilecek

2. Etap hakkında açıklama yapan Başkan Erkoç, 80 bin metre2’lik alana outlet alışveriş merkezi, iş merkezleri, Otomobil müzesi, otopark ile 15 bin metre2’lik alana da 5 yıldızlı termal otel ve kongre merkezi yapılması planlandığını söyledi detaylı bilgileri daha sonra paylaşacakları bilgisini verdi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER