MarkaWorld.com

Ofisler ve konferans salonlarında yeni nesil koltuklar tercih ediliyor…

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de uzun çalışma saatleri nedeniyle yaşanan sırt, boyun, baş ağrısı, konsantrasyon eksikliği ve yorgunluk gibi rahatsızlıklar, firmaların yüksek sınıf çalışma koltuklarını tercih etmesine neden oluyor. Özellikle konferans salonları ve ofislerde insan anatomisine uygun ergonomik ürünler ön plana çıkıyor.

Ofisler ve konferans salonlarında yeni nesil koltuklar tercih ediliyor…
11 Mayıs 2017 - 14:59 'de eklendi ve 1399 kez görüntülendi.

Konferans turizminin önde gelen ülkelerinden biri olan Türkiye’de çalışma alanları, konferans salonları ve ofislerde insan sağlığına uygun inovatif koltuklar tercih edilmeye başlandı. Bu kapsamda ayarlanabilir yükseklik özelliğine sahip, kullanıcıların rahatça arkasına yaslanmasını sağlayan koltuk iskeletine görünmeyecek şekilde entegre edilmiş akıllı eğilme mekanizmalarıyla donatılmış koltuklar daha fazla tercih ediliyor. Aynı zamanda farklı alanlarda çok amaçlı kullanılabilen tasarımlar tüketicilerin ilgisini çekiyor. Ofis koltuklarında 127 yıllık deneyime sahip dünya markası Girsberger ve 47 yılı aşkındır Türkiye’nin önde gelen ofis mobilyası markası Tuna Ofis’in ortak üretim tesisi kurarak oluşturduğu Tuna Girsberger markası; estetiği ve ergonomiyi bir arada sunan tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

tuna_ofis_3

Üstün standarttaki ürünleriyle modern ofisler yaratan Tuna Girsberger’in yeni ürünü Linq ortak alanlar ve çalışma alanları için tasarlandı. Tuna Girsberger markasıyla kullanım kolaylığı sağlayan hem tasarım hem de ergonomik ürünler ortaya çıkardıklarını belirten Tuna Girsberger Genel Müdürü Mehmet Arda “Doğanın zekasında ilham alan bir tasarım olarak tanımlanan Linq ile bir kullanıcının ihtiyacı olabilecek tüm ergonomik fonksiyonları bir araya toplamayı hedefledik. Diğer taraftan her zaman ergonomik bir koltuğa sahip olmanın yeterli olmadığı görüşündeyiz. Yapılan araştırmalar; ergonomik koltuk sahibi çoğu çalışanın, koltuğun fonksiyonlarını bilmediğinden koltuğu bedenine göre doğru ayarlamadığını ve doğru şekilde kullanamadığını gösteriyor. Biz de, Linq ile tasarımı ön planda bir koltuk hedeflerken aynı zamanda kullanım kolaylığına da sahip olmasını istedik.” dedi.

tuna_ofis_2

Kullanım kolaylığı ve tasarımıyla ortak alanlar ve çalışma alanları için ideal bir ürün olan Linq çalışma koltukları sırt yapısıyla nefes alabilen bir özelliğe sahip. Tasarımcı Jonathan Preswich tarafından Tuna Girsberger için tasarlanan Linq çalışma koltuğu, 5 yıl garantili satışa sunuluyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER