MarkaWorld.com

New Holland TT4 Konya 2016 Tarım Fuarı’nda görücüye çıktı

Türk çiftçisinin talepleri ve tüm ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan, Türk Traktör Fabrikası’nda üretilen, New Holland ailesinin en yeni üyesi ‘TT4 Serisi’nin tanıtımı; Konya Tarım 2016 Fuarı’nda yapıldı. ‘New Holland TT4 Serisi’, gelişmiş özellikleri, kalitesi ve sunduğu seçkin konforla ziyaretçilerden tam not aldı.

New Holland TT4 Konya 2016 Tarım Fuarı’nda görücüye çıktı
23 Mart 2016 - 14:53 'de eklendi ve 3729 kez görüntülendi.

Yeniliklerin öncüsü olarak çiftçilerin gücüne güç katan New Holland, New Holland ailesinin en yeni üyesi ‘TT4 Serisi’ni çiftçilerle ilk kez, 23-27 Mart 2016 tarihlerinde Konya’da düzenlenen Konya Tarım 2016 Fuarı’nda buluşturdu.

Türkiye’nin lider markası New Holland, Türk çiftçisinin ihtiyaçları ve teknolojinin getirdiği tüm gereksinimleri dikkate alarak tasarladığı, Türkiye’de ürettiği New Holland TT4 serisini sergilediği standıyla, fuarın en gözde alanı oldu.

“Seneye TürkTraktör fabrikalarında üretilen New Holland TT4 Serisi ile başlamanın heyecanı içindeyiz”

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, TürkTraktör olarak çok daha iyisini yapmaya odaklı yaklaşımla 2015 yılında birçok önemli başarıya imza attıklarını; 2016’ya da kendilerine yeni başarıların kapısını açacak yeniliklerle başladıklarını belirtti.

Türkiye’de üretilen New Holland traktörleriyle Türkiye’nin lider markası olmanın kendileri için büyük bir gurur kaynağı olduğunu da belirten İrfan Özdemir, Konya Tarım 2016 Fuarı’nda görücüye çıkan New Holland TT4 Serisi’yle ilgili ise şunları söyledi:

“Verimli ve yüksek performanslı traktörleri, teknolojik tarımsal çözümleriyle New Holland; çiftçilerimizin hayatını her anlamda kolaylaştırıyor. Bugün ise çiftçilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere, Türk mühendisleri tarafından tasarlanan ve geliştirilen ve üretimini de fabrikalarımızda yaptığımız yepyeni New Holland TT4 Serisi’ni Türk çiftçisiyle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Tarladaki tüm çalışma koşulları düşünülerek geliştirilen yüksek performans ile kesintisiz gücü, konfor ve ergonomiyi bir arada sunan yeni TT4 Serisi üstün özellikleriyle çiftçilerimiz için yepyeni bir dönemi simgeliyor. New Holland TT4 Serisi’ni Türk tarımının hizmetine sunmaktan dolayı çok gururluyuz. New Holland markası altında sunduğumuz tüm ürünlerimizle, sektörün gelişimine katkı sağlamayaönümüzdeki dönemde de devam edeceğiz.”

Yeni New Holland TT4 Serisi: Türkiye’de üretilen Avrupa standartlarında bir traktör

Türk çiftçilerinin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan ve TürkTraktör Fabrikası’nda üretilen New Holland TT4 Serisi; 3 silindirli, 50 hp, 55 hp ve 65 hp gücünde yüksek tork üreten, turbo-intercooler donanımlı ekonomik ve yerli motoru sayesinde, çiftçilerin tüm tarımsal faaliyetlerin üstesinden yüksek verimle ve kolaylıkla gelmesini sağlıyor.

Tüm çalışma koşulları düşünülerek geliştirilen TT4 Serisi, 8 ileri 8 geri vites kutusunun yanı sıra, direksiyon altına yerleştirilmiş standart mekanik veya opsiyonel powershuttle hidrolik mekik kolu ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Powershuttle’ın yer aldığı modellerde opsiyonel olarak sunulan sürüngen vites (12 ileri – 12 geri) seçeneği ile yüksek performans ve kesintisiz güç bir arada sunuluyor.

Debriyaja basmadan ileri-geri hareket etme olanağı tanıyan powershuttle donanımı bulunan modellerde sunulan, elektro hidrolik diferansiyel kilidi ve çift çeker sistemi ile operatörün kullanım kolaylığı en üst seviyeye taşıyor.

Üstün performans ve konfor TT4 Serisi’nde buluştu 

Yeni TT4 Serisi’nde gücün ön planda olduğu bir diğer nokta ise, traktörün sahip olduğu hidrolik sistem 3.000 kg’a varan kaldırma kapasitesi, 4 adet hidrolik güç çıkışı, Lift-O-Matic™  donanımı ve 540/540E çift hızlı kuyruk mili ile çok sayıda ekipman kullanımına imkan sağlayan hidrolik donanım, verim ve tasarrufun yeni adı TT4 Serisi’nde buluşuyor.

Sunduğu gelişmiş özelliklerinin yanı sıra konforuyla da dikkat çeken TT4 serisi; geniş iç alanı, açılabilir sunroof’u, klima seçeneği, sessiz ve engelsiz görüş alanına sahip sınıfının en gelişmiş kabiniyle, performans ve ergonomiyi buluşturuyor.

Tüm kumanda ve vites kollarının sürücünün sağ tarafına konumlandırılması sayesinde, her koşulda konforlu çalışma ortamı sağlayan TT4 serisi, Türk çiftçilerinin yeni gözdesi olacak.

TürkTraktör markalı DR Plus Serisi Dik Rotovatör’ler de Konya Tarım 2016 Fuarı’ndaydı 

Tarla tarımında kullanılan, taban taşı oluşturmadan, teknik olarak en ideal şekilde tohum yatağı hazırlama özelliğine sahip ağır hizmet tipi TürkTraktör markalı DR Plus Serisi toprak işleme makineleri de Konya Tarım 2016 Fuarı’nda ziyaretçilerle buluştu.

Dayanımı artırılmış Dik Rotovatör modelleri arasına eklenen ağır hizmet tipi DR Plus Serisi modelleri işlenmiş veya işlenmemiş arazi ile ağır tavlı topraklarda başarıyla çalışabiliyor.

Gövde yapısı, kaynaksız tek parça özel profilden tasarlanan DR Plus Serisi, 540 – 1.000 kuyruk mili devirlerinde kullanıma uygun özellikte. DR Plus serisi dik rotovatörerin özel üretilmiş güçlü şanzımanında 540 devirde 4 vites, opsiyonel dişlilerle elde edilen 1000 kuyruk mili devri opsiyonunda ise 2 vites kullanma seçeneği bulunuyor.

Yüksek kalitede üretilmiş bıçakları ile 25 cm ideal işleme derinliğinde ve 28 cm maksimum çalışma derinliğinde çalışabilen ekipmanın, ağır tip olarak üretilmiş tırnaklı kapalı merdanesi, mevcut tavın korunmasına yardımcı oluyor. Makine derinlik ayarı ise merdanenin yan kollarında bulunan pim sistemi sayesinde kolayca ayarlanabiliyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER