MarkaWorld.com

Nelipide Gurme’de pide severler için eşsiz lezzet; Ordu Yağlısı

Geleneksel Türk Mutfağı’nın vazgeçilmez lezzeti pideyi, tüm dünyanın beğenisine sunmak için yola çıkan Nelipide Gurme, Ordu’nun geleneksel pidesi; çıtır çıtır Ordu Yağlısı’nı lezzet tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Nelipide Gurme’de pide severler için eşsiz lezzet; Ordu Yağlısı
28 Kasım 2016 - 9:55 'de eklendi ve 1800 kez görüntülendi.

Doğal tereyağı ve yumurtayla hazırlanmış enfes bir lezzet olan Ordu Yağlısı, sıcacık servis ediliyor. Böylece göze hitap ettiği kadar damaklarda da unutulmaz bir pide lezzeti bırakıyor…

Pide severlerin ortak noktası; Ordu Yağlısı

Yalnız Ordu köylerinde bulabileceğiniz doğal tatların harmanlanmasıyla ortaya çıkan Ordu Yağlısı, pidenin de çıkış noktasını oluşturuyor. Nelipide Gurme şeflerinin yöresel tereyağı ve yumurta kullanarak şekillendirdiği Ordu Yağlısı, damak tadına önem verenler için leziz bir seçenek olarak göze çarpıyor.

nelipide_2

Lezzet Ordu’dan taşınıyor…

Nelipide Gurme, tüm şubelerinde bir ‘lezzet standardı’ sağlayarak Ordu’daki lezzeti birebir İstanbul’a taşıyor. Nelipide Gurme’nin bütün malzemeleri Ordu’nun doğal ortamında yetişmiş ürünlerden seçilerek taze olarak tedarik ediliyor. Lezzet şeflerinin hünerli ellerinde pideye dönüşen malzemeler, taş fırında odun ateşinde pişirilerek sunuluyor.

Öte yandan Nelipide Gurme, Ordu Yağlısı’nın dışında birbirinden farklı lezzetli pidelerini de lezzet tutkunlarının beğenisine sunuyor. Tavuklu, kıymalı, pastırmalı patatesli, kuşbaşı etli, ıspanaklı, çok tahıllı hamurlu ve vejeteryan pideler Nelipide Gurme restoranlarında sevenlerini bekliyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER