MarkaWorld.com

MyHOME ile tatil hırsızlarına geçit yok!

Yazın gelmesiyle artan hırsızlık olayları yüzünden tatil planları yapanlar, evinin güvenliğinden endişe duyuyor. Dolayısıyla tatilin uzun olması ya da yazlık evlerine giderek uzun süre kışlık evlerinde olmayanlar, yaşam alanlarını güvenlik çemberine almak istiyor. Bu farkındalıkla BTicino MyHOME Otomasyon Sistemi, sıcaklık ayarlaması, enerji yönetimi, ses yayını, hırsız alarmı, interkom sistemleri ve uzaktan kontrol gibi birçok işlevsel özelliği ile ön plana çıkıyor ve kullanıcısına huzurlu geçirecekleri bir yaz tatili vaad ediyor.

MyHOME ile tatil hırsızlarına geçit yok!
25 Mayıs 2017 - 14:23 'de eklendi ve 1163 kez görüntülendi.

Havaların ısınmasıyla başlayan tatil sezonu, yaşam alanlarımızdan bir süreliğine uzaklaşmamıza vesile olurken akıllara şu şüpheyi getiriyor; hırsızlar. Parasal değeri yüksek ziynet eşyaları ve kolay satılabilen elektronik eşyaları hedef alan hırsızları durdurmak için ise evdeki güvenlik önlemlerini artırma çalışmalarının yoğunluğu, yaz aylarında daha da artıyor.

legrand_2

Eviniz MyHOME ile güven altında

Bu farkındalıkla sağladığı konfor ve güvenlik ile yaşamı kolaylaştıran BTicino MyHOME Otomasyon Sistemi, yaşam alanlarına getirdiği otomatik komutlar sayesinde güvenliğinizi bir üst seviyeye taşıyor. Hırsız alarmının yanı sıra ışıkların ve panjurların otomasyonu, sıcaklık ayarlaması, enerji yönetimi, ses yayını, interkom sistemleri ve uzaktan kontrol gibi birçok işlevsel özelliği kullanıcıyla buluşturan MyHOME; kullanıcılarına zamanla istenilen küçük fonksiyonları değiştirilebilmenin yanında işlevselliği artıracak parçaları ekleme ve kullanımlarını değiştirme gibi büyük düzenleme imkanı sunuyor.

legrand_3

Enerji tasarrufu

MyHOME Otomasyon Sistemi ile yüksek seviyede enerji tasarrufu sağlamak için yaşam alanlarınızda ihtiyaca göre senaryo yaratabilir ve aynı zamanda enerji tüketimini de ölçümleyebilirsiniz.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER