MarkaWorld.com

Mutfaklarda kontrast ve uyumu yakalayın

Mutfaklarda kontrast ve uyumu yakalayın
03 Şubat 2021 - 16:57 'de eklendi ve 1592 kez görüntülendi.

Silestone, mutfakların kontrast ve uyum beklentisini karşılıyor

 Mutfaklarda kontrast ve her mobilya ile uyumlu renklerin tercihi gün geçtikçe artıyor. Kıyafetlerimizde olduğu gibi evlerimizde yakaladığımız uyum, tüm detayları ortaya çıkararak, yaşam alanlarının kalitesini de artırıyor. Silestone Et. Noir, rengi ve tasarımıyla mutfakların kontrast ve uyum ihtiyacını karşılıyor.

 Silestone Et. Noir_3

Yenilikçi mimari yüzeylerin dünya lideri Cosentino’nun endüstride devrim yaratan markası Silestone’nun Eternal serisinde yer alan rengi Et. Noir, mutfaklarında kontrast ve mobilyalarıyla uyum isteyenlerin kurtarıcısı oluyor.

 

Işığını girdiği alanlara yansıtıyor

Doğal taşların asimetrisi ve zarafetinden esinlenen tasarım, koyu tonlarıyla mutfakların gizemini ortaya çıkarıyor. Düz çizgilerden oluşan klasik kompozisyonları ile alanlara zarif bir görünüm sunan yüzey, mutfaklarda koyu renklerin yaratabileceği uyumu gösteriyor. Duru tasarımı ile mobilyalarla kontrastı sağlayan yüzey, kendi ışığını girdiği alanlara yansıtıyor.

Silestone Et. Noir_2

Her tarza ayrı alternatif

Et. Noir, N-Boost teknolojisinin olağanüstü yüzey parlaklığı ve renk yoğunluğuyla göz kamaştırıyor. Darbelere ve çizilmelere karşı yüksek direnç sağlayan yüzey, üstün performansıyla mutfakların her an yeni görüntüsünü koruyor. Sıvıları emmeyen yapısıyla yüzeylerin her an temiz kalmasını sağlayan tasarım, mat ve parlak seçenekleriyle her tarza ayrı bir alternatif oluyor.

Silestone® by Cosentino Hakkında

Silestone® by Cosentino, yüzeylerde dünya lideri marka konumunda. Muhteşem direnç, kolay temizlik, yüksek renk yoğunluğu ve eşsiz güzellik ve parlaklık gibi muazzam teknik ve tasarım özelliklerini birlikte sunar. Geçtiğimiz yıllarda Cosentino, özel ve inovatif N-Boost ve HybriQ+ teknolojilerini geliştirdi. Bu teknolojilerin de kullanımıyla, işlevsellik, kalite, güzellik ve sürdürülebilirlik anlamında Silestone®’nun gelişim sürecinde büyük bir sıçrama gerçekleşti. Cosentino, yüzde 98 geri dönüştürülmüş su, yüzde 100 yenilenebilir enerji ve tekrar kullanılabilen hammaddeleri içeren üretim süreciyle çevresel üretim konusunda bir başarı hikayesi yazıyor.

80’i aşkın farklı renk ve kapsamlı doku ve formatlara sahip olan Silestone® sınırsız tasarım ve mimari olasılık sunuyor. Evinizin mutfağı ve banyosu için olduğu kadar, laboratuvarlar, hastaneler, oteller, restoranlar ve diğer profesyonel alanlar için de ideal bir yüzey. “Tops On Top” sloganıyla birlikte, girişimci ve moda efsanesi Cindy Crawford Silestone®’un marka yüzü oldu. 2011 yılından bu yana Cosentino, “Dünya’nın En İyi 50 Restoranı” listesinin resmi sponsoru ve restoranların tezgahlarının da üreticisi.

 

https://www.cosentino.com/silestone

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER