MarkaWorld.com

Mutfak dekorasyonunu burcunuza göre yapın, evinizle uyumunuzu artırın!

Mutfak dekorasyonunu burcunuza göre yapın, evinizle uyumunuzu artırın!
07 Şubat 2021 - 10:25 'de eklendi ve 3421 kez görüntülendi.

Mutfaklarda Kova özgünlüğe, Balık düşlerine odaklanmalı

İnanın ya da inanmayın burçların hayatımıza etkisi sandığımızdan daha fazla oluyor. Evimizde zamanın büyük bir kısmını geçirdiğimiz mutfakların dekorasyonunu burcunuza göre yaparak, evinizle uyumunuzu artırabilir bu alanlardan daha fazla zevk alabilirsiniz. Cosentino, şubat ve mart ayı burçlarından olan Kovaların özgünlüğe, Balıkların ise düşlerine odaklanmasını öneriyor.

Cosentino, karakterimizden tarzımıza, beğenilerimizden yaşam alışkanlıklarımıza kadar önemli rolü olan burçlara göre mutfaklarda uygulamamız gereken dekorasyon önerilerini paylaştı.

Silestone Pearl Jasmine_2

Mutfaklarda standartların dışına çıkın

Fütüristik tarzları ile bilinen hava grubu Kovalar, mutfak alanlarını modern çizgilerle tasarlamalı. Farklılığın ve özgünlüğün burcu olarak tanımlanan Kovalar, bu özelliklerini mutfaklarda kullanacakları yenilikçi tonlarla ortaya çıkarmalı. Az eşya seven Kovalar, mutfaklarında da sade, küçük ama sıra dışı objeleri konumlandırmalı. Olağanın dışında yaşayan, yaratıcı ve üretken Kovalar, mutfaklarında Dekton Laurent ile kalıpların ötesine geçebilir. Koyu kahve zemin üzerinde yayılan, altın pırıltılı damarlarıyla buluştuğu bu yenilikçi rengi tercih ederek, standartların dışına çıkıp mutfaklarıyla bütünleşebilirler. Farklı tonlarıyla alanlara derinlik kazandıran Laurent, Kovaların istediği özgün alanların dekorasyonunda kusursuz bir rol alabilir.

Silestone Pearl Jasmine_1

Düşlerine odaklanmasına yardımcı

Romantizmin ve duygusallığın temsilcisi su grubu Balık burcu, mutfaklarında da sakinlik ve huzur arar. Koltuğa uzanıp hayal kuracakları bir alan onlar için vazgeçilmezdir. Bu nedenle açık ve pastel tonlar ile yumuşak çizgileri tercih etmeliler. Daha canlı ve dikkat çekici renkleri ise objelerde kullanmalılar. Düşüncelere özgürce dalabileceği alanlarda nostaljiyi modern bir yorumla yaşayabilecekleri tonlar olmalıdır. Trendlere ve kalıplara uymayan Balıklar, Silestone Pearl Jasmine’i tercih edebilirler. Beyaz kireç taşı ve ince gri damarlı yapısıyla Balıklara yeni hayal dünyalarının kapılarını açacak olan Silestone Pearl Jasmine, Balıkların düşlerine odaklanmasına da yardımcı olacak.

 

Cosentino Group Hakkında

Merkezi İspanya’da bulunan Cosentino Group, mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzeylerin üretim ve dağıtımını yapan global bir aile şirketidir. Sektöründe dünya çapında lider olan Cosentino Group, yenilikçi yaklaşımlar ile trendleri belirleyen ve insan hayatına değer katan çözümler tasarlamaktadır. Bu vizyon dahilinde, sıra dışı ve öncü ürünler olan Silestone, Dekton ve Sensa gibi ileri teknolojiye sahip ürünleri geliştirmiş ve mimari alanlarda eşsiz tasarımların yaratılmasını sağlamıştır. Grup, kalkınmasını uluslararası genişlemeye, yenilikçi bir araştırma ve geliştirme programına, çevreye ve sürdürülebilirliğe saygıya, topluma, faaliyet gösterdiği yerel toplulukların eğitim, eşitlik, sağlık ve güvenliğine yönelik devam eden kurumsal yükümlülüğe dayandırmaktadır. İspanya Almeria merkezli Cosentino Group, ürün ve markalarının dağıtımını 80’den fazla ülkede yapmaktadır. 29’u kendine ait tesislerde olmak üzere, 32 ülkede faaliyet yürütmektedir. Grubun Almeria’da altı, İspanya’da bir akıllı lojistik platformu olmak üzere yedi fabrikası ve dünya genelinde 140’tan fazla ticaret ve iş birimi mevcuttur. Cosentino Group finansal cirosunun yüzde 90’ını uluslararası pazarlardan elde etmektedir.

www.cosentino.com

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER