MarkaWorld.com

Mod Tasarım’dan bir ilk “Ofisini sen tasarla”

Bir ofis hayal edin… İstediğiniz konforu sunan, içinde en sevdiğiniz renkte dinlenme koltuklarının ve mobilyaların olduğu bir ofis… Dekorasyonuyla size mutluluk ve enerji veren bir çalışma ortamı. Ya da hayal etmeyin çünkü Mod Tasarım’ın geliştirdiği mobil uygulamalarla hayalinizdeki ofis gerçeğe dönüşüyor.

Mod Tasarım’dan bir ilk “Ofisini sen tasarla”
13 Temmuz 2016 - 15:47 'de eklendi ve 1974 kez görüntülendi.

Yenilikçi ofis çözümlerini teknolojiyle birleştiren Mod Tasarım büyük bir yenilik daha sunuyor. Türk mühendislerin üç yıl gibi uzun süren çalışması sonucunda geliştirilen mobil uygulamalar ile dünyada bir ilke imza atan firma, sahip olmak istediğiniz ofisi yaşamanıza olanak sağlıyor. Mod Tasarım’ın tüm ürünlerini bir arada bulabileceğiniz “Mod Tasarım, Mod Tasarım AR ve Mod Tasarım 360” uygulamaları ile mobilyalarınızı seçebilir ve ofisinizde nasıl bir dekorasyon oluşturduğunuzu görebilirsiniz. Uygulama ayrıca seçtiğiniz ürünlerin boyutlarını, renk ve kumaş alternatiflerini deneyerek görmenizi sağlıyor. Böylece istenmeyen bir sürpriz yaşamanızı engelliyor.

mod_2

Sanal gerçeklik gözlüğü ile yeni ofisinizde gezinin…

Ayrıca bu uygulamada ofisinizi tasarlayabilmenizin yanı sıra, sanal gerçeklik gözlüğü ile içinde gezebileceğiniz özellikte bulunuyor. Bu sayede hem ofisinizin içinde dolaşabiliyor, hem de ürünlerin yerlerini değiştirebiliyorsunuz. Ofisinizde yaşayabileceğiniz sanal gerçeklik gözlüğü sayesinde uygulama üçüncü bir boyut kazanıyor.

mod_3

Ofisini sen tasarla sloganıyla yola çıktıklarını belirten Mod Tasarım’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sicim uygulamasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Biz süreç yönetiminde en çok doğru projelendirme ve uygulamaya zaman harcayan bir şirketiz. Bu uygulama sayesinde artık projelendirme, ürün hakkında bilgi verme, maliyet hesaplama ve her değişiklikte yeniden fiyatlama gibi kavramlar ortadan kalkıyor. Kullanıcı kendi teklifini kendisi oluşturabiliyor ve yaşamın yüzde yüz içinde bir uygulama sunuyoruz. Bu sayede proje ekibimiz artık daha güçlü müşteri desteği verirken, detaylarla hem ekibimiz hem de müşterilerimiz zaman kaybetmiyor. Biz de üretim ve teslimat sürecimizi hızlandırıyoruz ve toplam kalite yönetimimizde büyük bir yükseliş ön görüyoruz” dedi.

Ios ve Android cihazlarınızın uygulama marketlerinden ücretsiz indirebileceğiniz Mod Tasarım’ın sunduğu “Mod Tasarım, Mod Tasarım AR ve Mod Tasarım 360” uygulamaları ile showrooma gitmeden showroom imkânı sunuyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER