MarkaWorld.com

Mobilya sektörünün global oyuncusu Loda, Ortadoğu’da…

Ev dekorasyonunda stil ve şıklığa rehberlik eden, ve sahip olduğu yüksek gustoyla ilham veren tasarımlara imza atan Loda, kalite ve sitilini Ortadoğu’ya taşıyor. Yurt içi ve yurt dışında toplam 7 mağazası bulunan Loda Mobilya, Filistin’e açacağı 2 mağazayla bu sayıyı 9’a yükseltiyor. Filistin’in en önemli şehirlerinden Ramallah ve Nablus’da iki ayrı noktadan hizmet verecek olan Loda’nın yeni hedefi ise İsrail…

Mobilya sektörünün global oyuncusu Loda, Ortadoğu’da…
09 Mayıs 2017 - 8:48 'de eklendi ve 1355 kez görüntülendi.

Çarpıcı tasarımları ve cesur dokunuşları, modern/loft mobilya tarzıyla birleştirerek yaşam alanlarına yeni bir soluk kazandıran Loda, “konsept mobilya” fikriyle oluşturduğu mağazalarıyla yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da ses getirmeye devam ediyor. Son hamlesini Filistin’de yapan Loda, Ortadoğu’nun en önemli markalarından Rawaj ile anlaşarak markalaşma anlamında büyük bir adım atıyor.

loda_5

Ortadoğu’da prestijin adı Rawaj ile işbirliği

Loda, İsrail ve Filistin pazarının %40’ına hâkim olan ve kalitesiyle Ortadoğu’daki lokomotif markalardan biri olan Rawaj’a bayilik vererek mağaza zincirine iki yeni halka daha ekliyor. Ortadoğu’daki en büyük mobilya mağaza zincirine sahip olan Rawaj’ın 20 yıllık tecrübesi, Loda’nın “Mutluluğa hizmet eden tasarımlar” felsefisiyle birleşiyor ve ev dekorasyonunda prestijin adı yeniden yazılıyor.

loda_6

Loda’nın yeni bayisi olan Rawaj, aynı zamanda Rawaj Kids markasıyla da Ortadoğu’da sektörünün önemli oyuncularından biri konumunda. Bu anlamda önemli bir iş birliği içinde olduklarını dile getiren Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Ortadoğu’nun en prestijli markalarından biri olan Rawaj ile önemli bir franchise anlaşması yaparak büyük bir yatırıma imza attık. 3 kat ve 2000 m2’de hizmet verecek olan mağazalarımız yenilenen dekorasyona, Loda ürünleri ve aksesuarları da eşlik edince rafine zevklerin buluştuğu bir merkez haline gelecek. Bu mağaza atağı, hem Türkiye’ye katma değer sağlayacak, hem de ürün farklıklarımızın yanında, mağazamızdaki Loda konsepti ile Ortadoğu pazarında fark yaratacaktır. Bu anlamda, Filistin’in bir numaralı mağazası olması yolundaki hedefimize son hızla devam etmekteyiz” dedi.

loda_3

Çizgi üstü konseptlerle Ortadoğu’da Loda Rüzgarı esecek!

Tech Design Mobilya iştiraki olan Loda, 2000 yılından bu yana, ileri teknolojiyi ve insan emeğini birleştirerek ürettiği mobilyalarla sektörde kendine has bir yer edinen Loda, modern, yalın ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu bir mottosuyla ilerlemesini sürdürüyor.

loda_4

Tasarım anlayışına kattığı yeniliklerle mobilyada trendleri belirleyen Loda’nın felsefini şöyle tanımlamak mümkün: Doğal ve en kaliteli malzemeler, iddialı tasarımlar ve yeni bakış açıları, minimalist ve özgür bir tavır. Felsefesini, hem yurt içi pazarına hem de yurt dışı pazarına taşıyan Loda, Ortadoğu’nun mobilya devi Rawaj ile başlattığı iş birliğiyle markalaşma sürecine ivme kazandırmış oldu.

loda_2

Hedefin rotası belli; “Devler Ligi”

Loda Mobilya, Gürcistan, Azerbaycan, Belarus’tan sonra İsrail / Filistin bölgesinde yaptığı bu son hamleyle global bir marka olma yolunda emin adımlarla yürüyor. Yıl sonuna kadar atılımlarına iki yeni konsept mağaza daha ekleyecek olan Loda’nın hedefi ise yurtdışındaki satış payını artırarak dünya markaları arasında söz sahibi olmak.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER