MarkaWorld.com

Minimal çizgilerle şehrin havası Loda ile evinizde…

Şimdi harekete geçme zamanı! Yaşam alanlarınızın verdiği değişim sinyallerine karşı koymayın ve evinizin ihtiyacı olan dönüşümü yaşamasına izin verin. Unutmayın, söz konusu evinizse taviz vermeyeceğiniz noktalar vardır. “Üstün standart ve yüksek gusto” anlayışıyla taviz vermeyenler için hiç durmadan yola devam eden Loda, Moon Koltuk ile evinizdeki değişim için size özel bir fırsat sunuyor.

Minimal çizgilerle şehrin havası Loda ile evinizde…
04 Mayıs 2017 - 14:06 'de eklendi ve 1489 kez görüntülendi.

Moon Koltuk, yaşam alanlarınıza farklı bir atmosfer katmak için oldukça iddialı. Soft renkleriyle yakaladığı modern havanın yanı sıra tasarımındaki kreatif dokunuşlar onu özel kılıyor. Kalitesiyle de rakiplerini hayli geride bırakan Loda, Moon Koltuk’ta da standartlarından ödün vermiyor ve kullanıcılarına özel bir deneyimin kapılarını aralıyor.

loda_3

Tercihini özgün ve cesur tasarımlardan yana yapanlar için farklı bir seçim sunan Moon Koltuk, minimal tavrıyla da şehirli havasını evinize yansıtıyor. Loda, zengin kumaş seçenekleriyle ev dekorasyonu konusunda geniş alternatifler sunarken, güçlü tavrıyla da çağdaş yaşam alanlarının mimarı oluyor.

Moon Koltuk, geniş oturumuyla sahip olduğu rahatlığı, metal ayaklarıyla da dinamik tarafını ortaya koyuyor. Salonunuzun odak noktası haline gelecek tasarımıyla da iddiasında ne kadar haklı olduğunu gösteriyor!

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER