MarkaWorld.com

MARVEL Future Fight’a muhteşem zenginlik getiren güncelleme

Marvel dünyasının macera dolu sokaklarına yeni karakterler ve kostümler katıldı.

MARVEL Future Fight’a muhteşem zenginlik getiren güncelleme
16 Mart 2017 - 14:02 'de eklendi ve 1265 kez görüntülendi.

Netmarble Games Corp., Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi, MARVEL Future Fight için Hayalet Sürücü (Robbie Reyes), Cehennem Kedisi ve Kaiju Çocuk ile yeni Karakter Geliştirme Sistemi’ni içeren bir güncelleme yayınladı.

Marvel’ın Demir Yumruk, Luke Cage, Elektra ve Cezalandırıcı adıyla gösterilen Netflix dizilerinden esinlenilmiş 4 kostüm ile beraber Inhuman Karnak için yepyeni ve çok farklı bir kostüm oyuna eklendi..

Netmarble Games CGO Seungwon LeeMARVEL Future Fight’a eklenen üç yeni karakter için, hayranların oyuna katılmasını en çok istediği karakterler olduğunu belirterek “Bu güncelleme ile gelen yeni kostümler Marvel’ın yeni Netflix serilerinden esinlenildi, Marvel Demir Yumruk hayranları yeni dizinin bölümleri beklerken, bu karakterlerle keyifle oynayabilecekler.” dedi.

Marvel Games Creative Direktörü Bill Rosemann “Sürmekte olan ve gelecek TV serilerinden, bugünün çizgi roman etkinliklerine kadar Marvel’ın en güçlü ve güncel karakterlerini oyuncularımıza sunuyoruz,” diyerek şöyle devam ediyor “Marvel’in Korkusuz Sezon 2, Luke Cage, Demir Yumruk veya Canavarlar Serbest Kaldı yıldızlarının hepsini MARVEL Future Fight oyununda bulabilirsiniz”

Bu güncelleme aynı zamanda yeni bir Karakter Geliştirme Bilgi sistemi ile oyuncuların her karakterin geliştirme ve takım oluşturma bilgileri ile zayıf noktalarını ve potansiyel geliştirme alanlarını kolayca öğrenmeleri mümkün olacak. Ayrıca Zaman Savaşı modu ve genel arayüz geliştirilerek, oyuncuların daha iyi bir oyun deneyimi yaşaması sağlanacak.

Tanıtım Videoları

Mart 2017 güncelemesi

Karakterler

Yeni Karakterler Kid Kaiju & Ghost Rider (Robbie Reyes)

Savunmacılar MARVEL Future Fight’ta

Bugün MARVEL Future Fight güncellemesi ile oyunda yapılacak değişikliklerin tam listesi şöyle:

 • Üç yeni karakter:
 • Hayalet Sürücü (Robbie Reyes) – Yeni Ghost Rider varyasyonu, Robbie Reyes motosiklet yerine bir araba ve silah olarak zincirli kılıçlar kullanıyor.
 • Cehennem Kedisi – Cehennem Kedisi kedi gibi giyinir ve silah olarak keskin, çelik alaşımlı pençeler kullanıyor..
 • Kaiju Çocuk – Marvel’ın yeni Canavarlar Serbest Kaldı çizgi romanından, Kaiju Çocuk Marvel dünyasının canavarları hakkında engin bilgisi ile meşhurdur ve çizdiği canavarları canlandırma gücüne sahiptir. 
 • Beş yeni kostüm:
 • Demir Yumruk – Marvel’ın Demir Yumruk Kostümü
 • Luke Cage — Marvel’ın Luke Cage Kostümü
 • Cezalandırıcı — Marvel’ın Korkusuz Sezon 2 Kostümü
 • Elektra – Marvel’ın Korkusuz Sezon 2 Kostümü
 • Karnak – Tamamen Yeni, Tamamen Farklı Kostümü
 • Yeni Karakter Geliştirme Sistemi: Kullanıcıların her karakterin daha fazla geliştirme ve değer bilgilerine ulaşabildikleri yeni bir sistem.
 • Zaman Savaşı Modu Geliştirildi: Çeşitli eklemeler ile savaşlar daha dengeli bir hâle geldi.
 • Kullanıcı Arayüzü Geliştirildi: Kostüm geliştirme koşulları, İttifak Turnuvası özelliği ve genel arayüz geliştirilip güncellendi.

MARVEL Future Fight tüm dünyada App Store® ve Google Play™ üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER