MarkaWorld.com

Levent’te yükselen ‘Ferko Signature’un yüksek hızlı asansörleri Otis’ten…

İstanbul’un en değerli bölgesi ve iş dünyasının kalbi Levent’te yükselen Ferko Signature projesinde, Otis Türkiye’nin yüksek hızlı asansörleri kullanılıyor.

Levent’te yükselen ‘Ferko Signature’un yüksek hızlı asansörleri Otis’ten…
06 Nisan 2017 - 15:19 'de eklendi ve 1360 kez görüntülendi.

Ferko İnşaat tarafından, iş dünyasının modern gereksinimlerini karşılama hedefiyle Levent’te inşa edilen Ferko Signature projesi, mimari ve mühendislik açıdan da farklı yapısıyla dikkat çekiyor. Teknolojik ve çevre dostu sistemlerle donatılan Ferko Signature’da, Türkiye’nin en hızlı ve en yüksek asansörlerini üreten Otis Türkiye’nin asansörleri tercih edildi. Arka alanında rekreasyon ve yaşam alanlarının da planlandığı proje, Levent bölgesinde iş dünyasının modern, teknolojik ve çevre dostu gereksinimlerine akılcı çözümler sunuyor.

otis_3

Toplam 25 asansör ünitesi ile güvenli ve hızlı ulaşım
Modern ofis ve apart dairelerden oluşan Ferko Signature projesi için Otis Türkiye’nin ürettiği asansörler, binadaki trafik akışını en hızlı şekilde sağlayacak. Kompleks bir yapı olan Ferko Signature projesinde toplam 25 asansör ünitesi ve bir monşarj asansörü (servis asansörü) bulunuyor. Otis’in yüksek hızlı asansörleri, CompassPlusAkıllı Yolcu Yönlendirme’ sistemiyle de kullanıcılara önemli avantajlar sağlayacak. Ayrıca asansörlerdeki yoğunluğu izleyen EMS Panorama sisteminin de bulunduğu üniteler ile binadaki ulaşım, daha akıcı, konforlu ve güvenli bir şekilde sürecek.

otis_2

‘CompassPlus’ sistemi uzun asansör kuyruklarını azaltıyor
Otis Türkiye’
nin CompassPlus ‘Akıllı Yolcu Yönlendirme’ sistemi, yüksek binalardaki dikey trafiği önemli ölçüde azaltıyor. Uzun asansör kuyruklarını, ara durakları ve ekstra bekleme sürelerini minimuma indiren sistem, asansörlerin daha verimli çalışması sonucu yaklaşık yüzde 27 daha az enerji tüketilmesini sağlıyor. ‘Akıllı Yolcu Yönlendirme’ sistemi, hem son kullanıcıları hem de binayı segmentlere ayırıyor, asansörlerin kabinlerinin o anda içindeki yolcu adedini de değerlendirerek en uygun atamayı yapıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER