MarkaWorld.com

Küçük ve orta ölçekli iş yerlerine “Artı İndirim”le büyüme fırsatı…

Küçük ve orta ölçekli iş yerleri şimdi hiç masraf yapmadan kazanç sağlayabilecekleri ve müşterilerine birçok avantaj sunabilecekleri bir sisteme kavuşuyor. Bilişim sektöründe hizmet veren TURKKOM tarafından geliştirilen ARTI İNDİRİM sistemi KOBİ’lere güç kazandırmayı hedefliyor.

Küçük ve orta ölçekli iş yerlerine “Artı İndirim”le büyüme fırsatı…
28 Mart 2017 - 9:27 'de eklendi ve 1298 kez görüntülendi.

ARTI İNDİRİM sistemine üye olan iş yerlerine KOBİ Kart’lar veriliyor. Üye iş yerleri, bu kartları kendi müşterilerine yine ücretsiz olarak dağıtıyor. Müşteriler, tek bir alışveriş kartı ile (KobiKart) sadece o iş yerinde değil, tüm sektörlerdeki tüm üye iş yerlerinde yapacakları alışverişlerde bu kartı kullanabiliyor. Böylece tek bir kart kullanarak avantajlı ve kazançlı alışveriş yapabiliyor. Üye iş yerleri (KOBİ’ler) de tüm KobiKart kullanıcısı müşterilerin potansiyel yeni müşterileri olabilme avantajını yakalıyor. 1 milyon nüfuslu bir kent için potansiyel KobiKart kullanıcısı müşteri sayısı, tam 600 bin adet. O ildeki her TURKKOM üye iş yeri KOBİ, böylece 600 bin yeni müşteriye sahip oluyor. KOBİ’lere ayrıca E-Ticaret ve M-Ticaret (Mobil Ticaret) için gerekli olan tüm teknik alt yapı da yine ücretsiz olarak sunuluyor.

Müşteriler ise, üye iş yerlerinden yaptıkları her alışveriş karşılığında ciddi oranlarda indirim kazanıyor. KOBİ’lere inanılmaz avantajlar sunan TURKKOM Kobi Destek Programı; ARTI İNDİRİM tüketicilere de kazançlı alışverişin kapılarını aralıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER