MarkaWorld.com

Küçük birikimlerle ev hanımından memura herkes ev sahibi oluyor!

Eminevim, geliştirdiği ‘Elbirliği’ sistemi ile alt ve orta gelir grubunu ev sahibi yapmaya devam ediyor. İşçiden memura, öğretmenden, ev hanımına binlerce kişi ev almak için sırada.

Küçük birikimlerle ev hanımından memura herkes ev sahibi oluyor!
13 Mart 2017 - 8:49 'de eklendi ve 1292 kez görüntülendi.

Bir ilk olan, kendi geliştirdiği ‘Elbirliği Sistemi’ ile müşterilerine faizsiz ev ve otomobil sahibi olma imkânı sunan Eminevim, İşçiden memura, öğretmenden, ev hanımına binlerce kişinin ev hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Bugüne kadar yaptığı teslimatlarla 100 bin kişinin ev ve otomobil hayallerini gerçeğe dönüştüren Eminevim, 25 yılın verdiği güvenle, işçiden memura, öğretmenden ev hanımına Türk Halkı’nın hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Dar gelirli ailelerin ev sahibi olmalarının zorluğunu ortadan kaldırdıklarını söyleyen Emin Şirketler Grubu Başkanı Emin Üstün, “Tabanın sorununu çözüyoruz. Her geçen gün teslimat sayısını artırarak, vatandaşları Türkiye’nin her yerinden faizsiz ev sahibi yapıyoruz” dedi.

Emin Üstün yaptığı açıklamada; kayıtlı müşterilerimize baktığımız yadırganamaz bazı sonuçları görüyoruz. Polisten ev hanımına, işçiden memura, öğretmenden esnafa değişik meslek gruplarının ev ve araba almak için sistemimizde kayıtlı olduğunu görüyoruz. Buda bizlere duyulan güvenin bir parçası. 25 yılda 100 bin aileyi hayallerine kavuşturmuşuz ve hayallerine kavuşma için de sisteme kayıtlı binlerce vatandaşımız var. Her ay yapılan teslimatlarımızla onların hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz.

25 yıl ve 100 bin aile

Önemli olan güven duygusu. Arkamızda 25 yıl ve teslimatı gerçekleşmiş 100 bin aile var. Bunu sağlamak bizleri oldukça mutlu etmekte. Vatandaşlarımız bu tür organizasyonlara girerken önce bir baksınlar. Güvenilir mi, beraber yola çıkılır mı? Çünkü biz müşterilerimizle beraber bir yola çıkıyoruz. Ve bu yolda en büyük kazanç birbirine inanmak güvenmek. Bu güvenin adı da 25 yıl ve 100 bin aile.

Sistemde kayıtlı meslek gruplarına ve ödeme aralıklarına bakacak olursak;

20 bin işçimiz sistemimizde kayıtlı birçoğu evini almış, diğerleri de alacakları günü bekliyor. İşçilerimizin taksit ödeme aralığı ise bin 100 lira

Ev hanımlarımız ise mutfaklarından yaptıklarını tasarrufla sistemimize kayıt oluyor ve hayallerini gerçekleştiriyor. Yaklaşık 11 bin ev hanımımız ev sahibi olabilmek için bin 250 lira civarında taksit ödüyor ve ev sahibi oluyor. Bu rakama baktığımızda tabandaki vatandaşımızın, ev hanımlarının küçük birikimlerle ev sahibi olduğunu görüyoruz. Buda bizi oldukça mutlu ediyor. Türkiye’de bu zamana kadar yapılmamış ve bizim kendi geliştirdiğimiz sistemle 25 yıldır bu şekilde insanlarımızı ev ve otomobil sahibi yapıyoruz.

Sistemimizde kayıtlı diğer meslek gruplarına bakacak olursak; Öğretmen, memur, polis, esnaf ve emekli vatandaşlarımızın da yoğun ilgisini görüyoruz.

Diğer meslek gruplerının taksit ödeme aralığı; Öğretmenlerimiz; bin 750 TL, polislerimiz bin 750 TL, esnafımız bin 800TL, emeklilerimiz bin 300, sağlık kurumu çalışanlarımız, bin 700 TL aralığında taksit ödeyerek ev sahibi olmaktalar.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER