MarkaWorld.com

Klasik çizgilerle zamansız yatak odaları…

Size bir sorumuz var. Güzel bir güne başlamanın anahtarı nedir? İyi bir kahvaltı, güneşli bir hava ya da istediğinizi yapabileceğiniz koca bir günün varlığı… Güzel bir günün anahtarı; nitelikli bir uykunun ardından gözlerinizi araladığınızda gördüğünüz sıcacık bir ortamdır! İder Mobilya size daha iyisini sunmak için çalışıyor ve Limyra Yatak Odası’yla güzel bir günün anahtarını sunuyor.

Klasik çizgilerle zamansız yatak odaları…
05 Mayıs 2017 - 17:15 'de eklendi ve 1270 kez görüntülendi.

Bütün bir günün yorgunluğu ardından son durağımız olan yatak odaları tahmin ettiğinizden daha fazla öneme sahip. İder Mobilya, Limyra Yatak Odası’yla günün önemli bir kısmını geçirdiğimiz yatak odalarında güçlü bir atmosfer yaratmaya hazırlanıyor.

Limyra yatak odası, ahşap dokuların klasik çizgilerle birleştiği zamansız bir yaşam alanı sunuyor. Doğal tavrıyla sadeliğin zarafetini yatak odalarınıza taşıyan Limyra, fonksiyonel özellikleriyle de farkını ortaya koyuyor. Sahip olduğu komodin, travers ve şifonyer ile geniş depolama alanı sunarken, sürgü kapaklı dolabı ile de tüm ihtiyaçlarınızı en kolay şekilde karşılayabilmenizi sağlıyor.

Unutmayın, gün başladığında ve bittiğinde bulunduğunuz tek adres yatak odanızdır. Hem ilk hem de son durağınız olan yatak odalarınıza bir şans verin ve kendinizi Limyra ile ödüllendirin.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER