MarkaWorld.com

Kirasını e-kira üzerinden ödeyenlerin 50 TL’sini e-kira karşılıyor…

Türkiye’nin ilk kira ödeme ve takip platformu e-kira, kirasını e-kira üzerinden ödeyen kullanıcıların toplam tutarındaki 50 TL’lik kısmını ödüyor.

Kirasını e-kira üzerinden ödeyenlerin 50 TL’sini e-kira karşılıyor…
03 Nisan 2017 - 10:46 'de eklendi ve 1399 kez görüntülendi.

Türkiye’nin ilk kira ödeme ve takip platformu e-kira, hayatı kolaylaştıran ve her geçen gün yeniliklere özel bir kampanya ile devam ediyor. Kampanya kapsamında kirasını e-kira.net üzerinden ödeyen Türkiye’nin tüm şehirlerindeki kullanıcıların, 50 TL’sini e-kira karşılıyor.

e-kira.net sistemine ücretsiz üye olan kiracılar, yasal kira sözleşmelerini sisteme yükledikten sonra, hızlıca e-kira yetkililerinin kontrolünden geçip onay alabiliyor. Ardından tanımlanan emlak bilgileri doğrultusunda PayU güvencesiyle kolayca ve hızlıca ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar. Kiracının ödemesi sırasında 50 TL sistemden otomatik olarak düşüyor, ödeme e-kira tarafından karşılanarak emlak sahibine eksiksiz şekilde aktarılıyor.

e-kira.net Kurucusu Berkay Yavuz, “Şirket olarak başladığımız ilk günden bu yana hem kiracıların hem de ev sahiplerinin işini kolaylaştırmak için yola çıktık. Sunduğumuz sistem, sağladığı taksit avantajı sayesinde ödeme zorluğu çeken kiracıların yardımına yetişiyor. Ayrıca düzenli ödeme yapan kiracılar, kredi kartlarının sadakat programlarından yararlanıp, para-puan ve mil de kazanabiliyor. Ev sahipleri ise PayU güvencesiyle yapılan ödemelerin düzenli olarak yapılacağından emin oluyor” dedi.

Taksitle kira ödeme dönemi başladı

Kullanıcılar, diledikleri ödeme seçenekleriyle kira ödemelerini 9 aya kadar taksitlendirerek ya da 1 ay erteleyerek, ödeme zorluğu çektikleri aylarda kiralarını kolayca ödeyebiliyor. e-kira, tüm bu özellikleriyle Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor. e-kira.net tüm ödemelerine ait dekontları kullanıcılarla aynı gün paylaşarak, online olarak da diledikleri zaman görüntüleyebilmelerine imkân veriyor.

Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre kendini geliştiren ve yenileyen e-kira, hakkında daha detaylı bilgiye e-kira.net web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER