MarkaWorld.com

KEAS Usta Seminerleri İstanbul’da devam etti

Her yıl 70 milyon m² laminat parke üreten ve dünya laminat parke üretiminin %5’ini tek başına karşılayan Kastamonu Entegre (KEAS), yenilikçi uygulamalarını sürdürüyor. Sektör içi eğitimler veren KEAS, parke ustalarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

KEAS Usta Seminerleri İstanbul’da devam etti
10 Mayıs 2016 - 9:36 'de eklendi ve 1668 kez görüntülendi.

Türkiye’de ağaç bazlı panel sektörünün en büyük oyuncusu Kastamonu Entegre, bayiler ve parke ustaları için “Laminat Parke Usta Seminerleri”nin üçüncüsünü 29 Nisan’da İstanbul’da düzenledi. Açılış konuşmalarının ardından laminat parke teorik eğitimleriyle ürünlerin özelliklerine ve kullanımına detaylarına dair püf noktalarının anlatıldığı seminerde, bayi ve ustalara uygulamalı olarak da parke eğitimi verildi.

Floorpan ve Artfloor laminat parke ürün kategorileri ile 2016 yılında yapılması planlanan yenilikler hakkında bilgilendirmeler yapılan seminere katılan bayii ve ustalara sertifika verilirken, parke uygulamada kullanılan çeşitli malzemeler de hediye edildi.

Kastamonu Entegre’nin parke üretiminde dünyanın sayılı üreticileri arasında yer alan bir firma olarak, sektörün gelişiminde büyük bir sorumluluk üstlendiğini belirten Kastamonu Entegre Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör, “Laminat Parke Usta Seminerleri, başta Floorpan ve Artfloor olmak üzere ürünlerimizi müşterilerle buluşturan parke ustalarıyla farklı illerde bir araya gelmemizi sağlıyor. Bu seminerlerde kalite süreçlerinin iyileştirilmesinden parke uygulamasında dikkat edilmesi gereken noktalara kadar pek çok konuda ustalarımıza bilgiler veriyoruz. Parke ustalarının seminerlerimize artan ilgisinden büyük mutluluk duyuyoruz”

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER