MarkaWorld.com

Kastamonu Entegre’nin sektörde öncülüğünü yaptığı “Laminat Parke Usta Seminerleri” devam ediyor…

Kastamonu Entegre, parke ustalarına yönelik yurt çapında sürdürdüğü “Laminat Parke Usta Seminerleri”ne bu yıl da devam ediyor. Geçtiğimiz sene seminer kapsamında yaklaşık 2000 kişiye ulaşan Kastamonu Entegre, bu yılda farklı birçok ilde parke ustalarıyla buluşacak.

Kastamonu Entegre’nin sektörde öncülüğünü yaptığı “Laminat Parke Usta Seminerleri” devam ediyor…
05 Nisan 2017 - 16:41 'de eklendi ve 2941 kez görüntülendi.

Ağaç bazlı panel sektörünün global oyuncusu Kastamonu Entegre, küresel bir marka olmanın sağladığı vizyon çerçevesinde, kurumsal organizasyondan tedarik zincirine, üretimden satışa kadar tüm iş süreçlerinde sürekli gelişimi hedefliyor. Bu anlamda son kullanıcı ile aralarındaki en önemli köprülerden biri olan parke ustalarına, gelişen teknoloji ve yenilenen ürünlere yönelik uygulamalı eğitimlere de öncülük ediyor.

keas_5

Kastamonu Entegre’nin yaşam alanlarına kalite katmak üzere sunduğu hizmetleri daha da ileri seviyeye taşımak hedefiyle, geçtiğimiz sene bayiler ve parke ustaları için Türkiye genelinde düzenlediği “Laminat Parke Usta Seminerleri” bu yıl da devam ediyor.

keas_2

Geçtiğimiz sene yaklaşık 2000 kişiye ulaşan eğitimler, kalite süreçlerinin iyileştirilmesinden parke uygulamasında dikkat edilmesi gereken noktalara kadar pek çok konuda değerli bilgiler içeriyor. Laminat parke teorik eğitimleriyle ürünlerin özelliklerine ve kullanım detaylarına dair önemli noktaların da anlatıldığı seminerler kapsamında uygulamalı eğitim de veriliyor.

keas_3

İlk ayağı 14 Nisan 2017 tarihinde Eskişehir’de düzenlenecek “Laminat Parke Usta Seminerleri” yıl boyunca farklı illerde gerçekleşecek.

keas_4

Geçtiğimiz sene seminerlerin büyük ilgi topladığını vurgulayan ve gördükleri ilgiden memnuniyetlerini belirten Kastamonu Entegre Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör, “Bizleri, tüketicimize doğrudan ulaşan ustalarımızla bir araya getiren seminerler ile sektörde bir ilki gerçekleştirdik. Bu yıl da gerçekleştireceğimiz eğitimler ile kalifiye ustalar yetiştirmeye devam edeceğiz. Önümüzde yıllarda da sektöre olan katkılarımızı her alana yaymaya devam edeceğiz.” dedi.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER