MarkaWorld.com

Kastamonu Entegre Asya pazarında hedef büyüttü

Türkiye’de ağaç bazlı panel sektörünün global oyuncusu Kastamonu Entegre, Asya’da katıldığı iki büyük fuarda dikkatleri üzerine topladı. Kastamonu Entegre, son ürün ve yeniliklerini sergilediği Türkmenistan ve Hindistan’daki fuarlarda Türkiye’yi temsil ederek, global marka kimliğini güçlendirdi.

Kastamonu Entegre Asya pazarında hedef büyüttü
09 Mart 2017 - 8:42 'de eklendi ve 990 kez görüntülendi.

Kastamonu Entegre, yurt dışı fuarlarında boy göstermeye devam ediyor. Son olarak katıldığı fuarlarla Asya kıtasında yeni ürünlerini tanıtan, var olan ilişkilerini geliştiren ve uluslararası ölçekte yeni bağlantılar kuran Kastamonu Entegre’nin ilk durağı 8. Türkmenistan Türk İhraç Ürünleri Fuarı oldu. Aşkabat kentinde düzenlenen fuar, global ölçekte faaliyet gösteren Türk firmaları için büyük fırsatlar sundu.

Kastamonu Entegre’nin Asya’daki ikinci durağı Hindistan’da düzenlenen DelhiWood oldu. 01-04 Mart tarihleri arasında düzenlenen fuarda, dünya genelinde 50’den fazla ülkeden 450’den fazla katılımcı yer adı. Hindistan’ın New Delhi şehrinde, düzenlenen DelhiWood (Mobilya Yan Sanayi – Ağaç İşleme Makinaları Fuarı) mobilya imalatçılarının yansıra ağaç işleme tedarikçilerinden de yoğun katılım aldı.

Türkiye adına fuarda sektörü temsil eden Kastamonu Entegre; her iki fuarda da Floorpan, Artfloor, Medepan, Teknopan, Medelam, Teknolam, Reflection, Printpan, Lightpan, Acrylic Panel, Evogloss, Glossmax, Dorpan, Doorlam, Technotop ve Neotop ürünlerini sergiledi. Kastamonu Entegre’nin, mobilya, dekorasyon ve inşaat sektörlerine yönelik ürettiği, ahşabın doğallığını iş ve yaşam alanlarına taşıyan ürünleri, yalın, kullanışlı, estetik, kaliteli tasarımları ve renkleriyle ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

keas_2

Yeni işbirlikleri geliştirdikleri fuarlarda sektördeki gelişmeleri izleme fırsatı bulduklarını belirten Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız, “Asya’da katıldığımız fuarlar, bölgesel gücümüzü genişletmeye ve sağlamlaştırmaya yönelik çalışmalarımızın önemli bir ayağı. Katıldığımız bu fuarlar bize pek çok firmayla temas kurarak yeni iş fırsatlarını değerlendirme fırsatı sunuyor.” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER