MarkaWorld.com

Kalekim’den havuzlarda çifte çözüm: Technopool ve Fugapool ile mükemmel sonuç

Yapı kimyasalları sektörünün lideri Kalekim, esnek ve yüksek performanslı derz dolgu ürünü Fugapool ve su yalıtımına katkı sağlayan yapıştırma harcı Technopool ile havuz ve teras gibi mekanlarda mükemmel çözümler sunuyor.

Kalekim’den havuzlarda çifte çözüm: Technopool ve Fugapool ile mükemmel sonuç
27 Nisan 2017 - 11:01 'de eklendi ve 1523 kez görüntülendi.

Yüksek performanslı yapısıyla öne çıkan Technopool, S2 sınıfı çok esnek, kayma özelliği azaltılmış, uzun çalışma süresine sahip, su yalıtımına katkı sağlayan çimento esaslı yapıştırma harcı olarak fark yaratıyor. Technopool, yoğun yaya ve yük trafiğinin olduğu alışveriş-iş merkezleri, hastane, okul gibi mekanlarda, havuzlarda ve teraslarda özellikle tercih ediliyor.

kalekim_2

Kalekim’in esnek derz dolgu alanındaki iddialı ürünü Fugapool, 1-6 milimetre arasındaki derz boşluklarının doldurulmasında kullanılıyor. Pürüzsüz yüzey sağlayan, aşınmaya dayanıklı, su emiciliği düşük, çatlamayan Fugapool, UV’ye dayanıklı farklı renk seçenekleri ile sunuluyor.

kalekim_3

Havuz, su deposu, sauna, kaplıca, banyo gibi ıslak hacimli ve alttan ısıtmalı sistem gibi ani ısı dönüşümlerinin olduğu mekanlarda kullanıma uygun Fugapool ve Technopool, iç ve dış mekanlarda seramik, granit, kotto, klinker, porselen seramik gibi kaplama malzemelerinin uygulamalarında mükemmel sonuç veriyor.

kalekim_4

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER