MarkaWorld.com

Kalekim ‘Elasticool’ ile binalarda hem su yalıtımı hem enerji tasarrufu sağlıyor

Su yalıtım ve enerji tasarruf malzemesi Elasticool ile Türkiye’de bir ilke daha imza atan Kalekim, zorlu iklim koşullarına dayanıklı yenilikçi ürünü ile binaları koruma altına alıyor.

Kalekim ‘Elasticool’ ile binalarda hem su yalıtımı hem enerji tasarrufu sağlıyor
16 Mart 2017 - 9:22 'de eklendi ve 1352 kez görüntülendi.

Yapı kimyasalları sektörünün lideri Kalekim’in, radyan ısı enerjisini geri yansıtabilen yenilikçi ürünü Elasticool soğuk çatı uygulamasına imkan tanıyarak, düşük yüzey sıcaklığıyla yapıların soğutma sisteminde kullanılan elektrik maliyetini düşürüyor.

Su yalıtımıyla betonu koruyarak korozyonu önlediği için depreme karşı kalkan görevi gören Elasticool, binaların daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Kolay ve düşük maliyetli uygulama imkanıyla birlikte dekoratif görünüm kazandırdığı yaşam alanlarında konfor ve hijyen sunuyor. Su yalıtım ve enerji tasarruf malzemesi olan akrilik esaslı  Elasticool, çatılarda üstün yalıtım sağlayarak binaların daha uzun ömürlü olmasını da sağlıyor.

kalekim_2

Elasticool ile her yerde yalıtım

Çok geniş bir uygulama alanı bulunan kullanıma hazır Elasticool; beton, sıva, çimento levha, galvaniz, çinko, alüminyum, PVC, polyester, ahşap kaplı düz veya eğimli çatılar, binaların dış cepheleri, taş, tuğla, kiremit, dekoratif kaplamalar, eski bitüm, bitümlü membran ya da asfalt kaplı yüzeyler ile sprey poliüretan köpük üzerinde su yalıtım malzemesi olarak kullanılıyor.

kalekim_3

Uzun ömürlü ve çevre dostu

Yenileme maliyetinden de tasarruf sağlayan Elasticool, düşük kurulum ve işçilik maliyetlerinin yanı sıra, uzun ömürlü dayanıklı uygulama ve tüm yaşam döngüsü boyunca çevreye duyarlı özellikleriyle öne çıkıyor. Zorlu iklim koşullarında uzun yıllar boyunca ilk günkü performansından hiçbir şey kaybetmeyen Elasticool, Kalekim garantisiyle sunuluyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER