MarkaWorld.com

Kale’den değişim rüzgarları: Artık teknoloji konuşacak…

Türkiye’de güvenlik denince akla ilk gelen Kale Kilit, 100’ün üzerinde ülkenin görücüye çıktığı Avrasya Pencere Fuarı’nda, yenilikçi ve inovatif ürünleriyle tam not aldı. Kale’nin güvenlik ve teknolojiyi entegre ettiği akıllı ürünleri, Avrasya Pencere Fuarı’nın ilgi odağı oldu.

Kale’den değişim rüzgarları: Artık teknoloji konuşacak…
08 Mart 2017 - 14:39 'de eklendi ve 1313 kez görüntülendi.

Kale Kilit fuarda uzaktan kumandalı ve Bluetooth’lu çelik kapıların yanı sıra, Kale A Plus kasa ile dikkatleri çekti. Akıllı güvenlik ürünleri serisinin ilki olan KASK sistemi ise güvenlikte çığır açacak. Kale Alarm Sistemleri Kilidi KASK sistemi sayesinde artık hırsız mekana girmeden kapıda durdurulabilecek.

Türkiye’nin kilit ve çelik kapı sektörünün öncü ve lider firması Kale Kilit, 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Avrasya Pencere 2017 Fuarı’nın gözdesi oldu. Bölgesinin en büyük ve prestijli pencere fuarı olan, 100’ün üzerinde ülkenin görücüye çıktığı Avrasya Pencere Fuarı’na yenilikçi ve inovatif ürünleriyle katılan Kale Kilit, ziyaretçilerden tam puan aldı.

BİLDİKLERİNİZİ UNUTUN: GÜVENLİKTE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

Kale Kilit, Avrasya Pencere 2017 Fuarı’na geniş bir ürün yelpazesiyle katıldı. Güvenlik ile teknolojiyi buluşturan yeni ve inovatif ürünleriyle Avrasya Pencere Fuarı’nda yerini alan Kale Kilit markası, yeni geliştirdiği akıllı teknolojik ürünleriyle ilgi odağı oldu. Her zaman yenilikçiliğin ve ilklerin markası olan Kale tüm ürünlerinde teknolojik devrime hazırlanıyor. Çok yakında tüm ürünlerin değişimine şahit olacağımız teknoloji ile birbirleriyle konuşan sistemlerin üretimine geçilecek serinin ilk ürünü ise KASK oldu.

Kale Kilit, özel tasarım standında; bluetooth, TC kimlik kartı, uzaktan kumanda ile açılan çelik kapıların yanı sıra, camlı yangın kapısı, panik kilitli yangın kapısı, Kale A Plus, D-Key’i bulunan alüminyum kapı, dijital şifreli kilit sistemiyle çalışan cam kapı, şablonlu masaüstü stant, otel tipi kasa gibi yeni nesil akıllı teknolojik ürünlerde ziyaretçilerle buluşturuldu.

kale_kilit_2

‘KASK’ SİSTEMİ İLE HIRSIZA KAPIDA DUR!

Fuarda en büyük ilgiyi Kale Alarm’ın güvenlikte çığır açan Kale Alarm Sistemleri Kilidi KASK sistemi gördü. Teknolojiye ve güvenliğe yatırım yapmaya devam eden Kale Alarm’ın dünya patentini aldığı KASK sistemi, hırsızı mekana girmeden kapıda durduruyor. Alarm paneli ile hırsızlar daha yaşam alanına girmeden önce kullanıcılar uyarılarak kolluk kuvvetlerine haber veriliyor. Böylece yeni nesil bir güvenlik sağlanıyor.

GÜVENLİK ‘CEP’TEN SAĞLANACAK

Teknolojiye ve güvenliğe yatırım yapmaya devam ettiklerini vurgulayan Kale Endüstri Holding İcra Kurulu Üyesi Bedri Ulukan şunları söyledi: “Sektörün mobile daha fazla yöneleceğini düşünüyoruz. Mobilin yani cep telefonlarının merkezde olduğu mobil uygulamalar üzerinden kişilerin ve kurumların tüm güvenlik ihtiyaçlarını çözmeleri gerekiyor. Avrasya Pencere Fuarı’na bu yıl çok geniş bir ürün yelpazesiyle katıldık. Özellikle teknolojik ürünlerimizi ziyaretçilerle buluşturduk. Bunların içinde en büyük ilgiyi ise yeni nesil güvenlik önlemi olarak geliştirdiğimiz KASK gördü. Hırsızı daha mekana girmeden kapıda durduran KASK sistemi, güvenlikte çığır açacak.” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER