MarkaWorld.com

Kablosuz kulaklıkla özgür ve kesintisiz müzik keyfi!

Kulaklıklarda artık yeni trend kablosuz olması. Sizi kablo karmaşasından kurtaran Plantronics, yeni BackBeat PRO2’yi kullanıcıların beğenisine sunuyor. Ses kalitesinin yanında pil ömrünün de büyük önem kazandığı kablosuz kulaklıklarda BackBeat PRO2’nin 24 saat kesintisiz kullanım özelliği dikkat çekiyor.

Kablosuz kulaklıkla özgür ve kesintisiz müzik keyfi!
15 Mayıs 2017 - 12:34 'de eklendi ve 1538 kez görüntülendi.

Plantronics’in kablosuz kulaklığı BackBeat PRO’nun bir üst versiyonu olarak piyasaya sunulan BackBeat PRO2, ergonomik yapısıyla basları daha iyi duymanızı sağlıyor. boyutu da bir önceki modele göre daha hafif olan BackBeat PRO2, BackBeat PRO’ya göre yüzde 35 daha küçük boyutuyla seyahatlerinizin vazgeçilmezi olacak. Pazarın önemli oyuncularından Plantronics’in geliştirdiği son kulaklık modeli, üstün performansı ile kesintisiz 24 saat kullanım imkanı sunuyor. Özellikle pil ömrü ile ön plana çıkan BackBeat PRO2’de 3,5 jak girişli kablosuyla müzik dinlemeye veya film izlemeye kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.Bluetooth 4.0 teknolojisine sahip BackBeat PRO2, 100 metrelik kapsama alanına sahip. Aynı anda iki cihaza birden bağlanabilen BackBeat PRO2 ile telefonunuza gelen çağrıları da cevaplayabiliyorsunuz. Üstelik BackBeat PRO2, gürültü engelleyen mikrofonu sayesinde karşı tarafa net bir ses akışı sağlıyor. Üstün özellikleriyle piyasadaki çoğu kulaklıktan sıyrılan BackBeat PRO2, yaklaşık 289 gram ağırlığı ile BackBeat PRO’dan yüzde 15 daha hafif.

plantronics_2

Aktif gürültü engelleyici özelliğini de görebileceğiniz ürün, dış sesleri izole ederek dinlediğiniz müziğe, izlediğiniz filme veya telefon görüşmenize tam konsantrasyon sağlıyor. Uzun süreli kullanımlarda da konforundan taviz vermeyen BackBeat PRO2’nin fermuarlı taşıma çantası da kulaklığın çizilmesine karşı yumuşak bir astara sahip. BackBeat PRO2, kalan pil seviyesini, ses seviyesini, bağlantı durumunu 12 farklı dil seçeneği ile kulağınıza fısıldıyor.

plantronics_3

Plantronics’in özel üretim BackBeat PRO2 SE modeli ise farklı bir alternatif oluyor. Daha açık tonlarda dizayn edilen BackBeat PRO2 SE, özel sert taşıma kutusuyla kulaklığı olası darbelerden korumaya yönelik geliştirilmiş. NFC özelliği ile BackBeat PRO2’den farklılaşan BackBeat PRO2 SE, ilk bağlantı için NFC destekli telefonlara bir kez temas ettirmeniz yeterli.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER