MarkaWorld.com

Jardin Eden’de 2. etap satışlar başlıyor…

Pana Yapı’nın ‘En iyi müstakil konut’ ödüllü projesi Jardin Eden’de 2. etap satışları başlıyor. Jardin Eden, birbirinden farklı görünümde 118 villası ile yüksek standartlı yaşamı ve Ege mimarisini Güney Fransa’dan esinleyerek harmanlayan benzersiz bir proje…

Jardin Eden’de 2. etap satışlar başlıyor…
27 Nisan 2017 - 9:38 'de eklendi ve 1788 kez görüntülendi.

Pana Yapı, ‘cennet bahçesi’ ismini verdiği Çeşme ile bütünleşen ‘Jardin Eden’ projesi ile kusursuz bir yaşam için kusursuz bir yaşam alanı inşa etmeye devam ediyor. Proje; Güney Fransa ile Ege mimarisinin birleşimiyle tasarlanan birbirinden farklı görünümde 118 villası ve sunduğu yaşam tarzıyla dikkat çekiyor.

ABD’nin saygın gazetelerinden New York Times’ın 2016’da dünyada gidilmesi gereken 52 lokasyon listesine Türkiye’den giren Çeşme’de, ilk etabı yoğun ilgiyle tamamlanan ‘Jardin Eden’ projesi, 44 villanın teslimi için süratle çalışıyor. Merakla beklenen 2. etabındaki 43 villanın ise satışlarını başlatıyor.

jardin_eden_2

Çeşme’nin en büyük A+ villa projesi

Jardin Eden 124 bin metrekarelik bir alan üzerinde, özel bir plaja sahip 3+1, 4+1 ve 6+1 tiplerinde 118 villa ile 1+1, 2+1 tiplerinin yer aldığı 6 konaktan oluşuyor. Müstakil yaşam tarzını yansıtan konseptiyle her villa ve her sokak denize bakarken, dört dörtlük sosyal olanakları ile de Ege’de eşsiz bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Çeşme’nin kent dokusu, Fransız ve Ege mimarisiyle buluşuyor

Dört mevsim yaşam konforunun yanında, sakız ağaçları, lavanta bahçeleri, üzüm bağları, otantik taş dokuları ile bölgeye değer katan, doğa dostu ve dünya standartlarında bir proje olan Jardin Eden, Çeşme’nin en güzel koylarından birinde, nefes alan taş duvarlar ve 3.5 metre tavan yüksekliği ile kendine özgü güzelliklerini yansıtıyor.

Çeşme’nin en güzel koylarından birine konumlanan Jardin Eden’de, tüm ufka hakim manzaraya rengarenk çiçekler ve yapraklar eşlik ediyor.

Jardin Eden, Çeşme’nin tarihi, kültürü, doğal güzellikleri ile bütünleşen ferah meydanları, otantik taş dokuları, sakız ağaçları ve üzüm bağlarının süslediği bir yeryüzü cenneti.

jardin_eden_3

Jardin Edenliler için yeni bir dünya yaratan Sosyal Olanaklar

Jardin Eden yaşamı kolaylaştıracak, teknolojiyi doğallıkla bütünleştiren ayrıntılarıyla da dikkat çekiyor. ‘Jardin Eden’in sosyal donatıları arasında, hamam, fitness, sauna, özel havuzlar ve çocuk havuzlarının yanı sıra; akıllı ev sistemi, arıtma su sistemi, ısı pompası ile ısıtma-soğutma, güvenlik hizmetleri dahilinde 24 saat özel güvenlik ve housekeeping hizmetleri de yer alıyor.

Jardin Eden’in 800 metre uzaklığındaki Beach Club’ında, Çeşme’nin yumuşak kumları, tertemiz ve dingin denize karışıyor.

Çeşme’nin zengin mutfağı Jardin Eden Gastronomi Mutfağı’nda

Çeşme, dünyaca ünlü destinasyonlarla yarışan zengin mutfağı ve başta zeytin olmak üzere bölgede yetişen ürünlerin olağanüstü lezzetleriyle bütünleşmiş durumda. Ege ve dünya mutfağını keşfetmek isteyen Jardin Edenliler’e ise Gastronomi Mutfağı’nın kapıları sonuna kadar açık.

Çeşme dünyanın en özel, Jardin Eden ise Çeşme’nin en seçkin yerinde 

Jardin Eden, Çeşme’nin oldukça avantajlı ve çekici bir konumunda bulunmakta. İzmir Adnan Menderes Havalimanından 30 dakika mesafede olan proje, Alaçatı’ya yapılması planlanan havalimanıyla birkaç dakika yakınlığında olacak.

‘Jardin Eden Çeşme’, ayrıca termal özellikleriyle Türkiye’nin ve dünyanın en özel plajlarından biri olan Ilıca Plajı’na da 6 km mesafede bulunuyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER