MarkaWorld.com

Japonya’yı keşfetmek için çok nedeniniz var

Singapur Havayolları ve Singapur Changi Havalimanı yaptıkları işbirliğiyle, Doğu Asya’nın karakteristik ülkesi Japonya’ya çok özel fiyatlar sunarken, yolcularının Duty Free alışverişlerini de karşılıyor.

Japonya’yı keşfetmek için çok nedeniniz var
28 Kasım 2016 - 10:50 'de eklendi ve 2327 kez görüntülendi.

Sıkı sıkıya bağlı oldukları binlerce yıllık gelenekleri ve üstün teknolojik ürünlerine tezatlık gösteren yaşam biçimleri ile keşfedilesi bir ülkedir Japonya. Yılbaşı, Bayramları ve özel törenlerinde giydikleri kimono giysileri, sıra dışı makyaj örnekleri, Suşi-Saşimi gibi dünyaya nam salmış lezzetleri ve Fuji yanardağının görkemi ile Japonya Uzakdoğu’nun en karakteristik ülkelerinden biridir. Ayrıca Zen bahçeleri, Budist ve Şinto tapınakları ile sizlere değişik deneyimler de yaşatacaktır.

japonya_2

İster yılbaşına – festivale, istersen Sakura bahçelerine

Singapur Havayolları, 12 Kasım – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında satın alınan Economy ve Business sınıfı biletlere, Japonya için özel fiyat avantajları sunuyor. Japonya’nın Tokyo, Osaka, Nagoya ve Fukuoka şehirlerine 599 USD’den başlayan fiyatlarla gidebilirsiniz. Seyahat severler, kampanya kapsamında satın alacakları biletleri ile 31 Ağustos 2017 tarihine kadar seyahat edebilecekler.

japonya_3

İsterseniz yılbaşını Japonya’da geçirebilir veya 03-04 Şubat tarihlerindeki geleneksel Setsubun Festivali’ne giderek, Japonlarla birlikte soya fasulyelerini ev ve tapınakların çevresine serpip, kötü ruhları dışarı kaçırıp, mutluluğu hanenize sokabilirsiniz. Fotoğraf meraklısı veya doğa tutkunu iseniz, Mart ortası ile Nisan ortasına kadar dünyaca meşhur Japonların Sakura’larının açtığı o muhteşem manzara eşliğinde ülkeyi keşfedebilirsiniz.

japonya_4

Bedava alışverişin de tadını çıkarırsın

Üstelik Singapur Changi Havalimanı, 31 Mart 2017 tarihine kadar Changi havalimanından transit olarak geçiş yapan tüm Singapur Havayolları yolcularına, havalimanı içinde harcanmak üzere 20 Singapur Doları değerinde hediye çeki sunarak, yolcuların seyahat bütçesine de katkıda bulunuyor.

japonya_5

Aşağıdaki linkten kampanyaya ait tüm fiyatlara ulaşılabileceği gibi, yolcular seyahat acenteleri aracılığı ile de detaylı bilgilere ulaşabilirler.

http://www.singaporeair.com/en_UK/tr/special-offers/flight-from-Istanbul/

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER