MarkaWorld.com

Ivana Sert, Vernel ile Ankara’nın en bakımlısını seçti

Ünlü stilist ve moda tasarımcısı Ivana Sert, ANKAmall’da VernelMaxSoft&Oils ile Ankara’nın en bakımlı kadınını seçti.

Ivana Sert, Vernel ile Ankara’nın en bakımlısını seçti
06 Mart 2017 - 10:01 'de eklendi ve 2587 kez görüntülendi.

İvana Sert, ANKAmall’da “VernelMaxSoft&Oils Güzellik Bakım Günleri” etkinliğine katıldı. VernelMaxSoft&Oils satın alarak alışveriş merkezi içinde kurulan stantta kayıt olan ziyaretçiler etkinliğe VIP bilet kazanırken, özel hazırlanan alanda satın aldıkları ürünle fotoğraf çektiren bakımlı kadınlar ise sürpriz hediyeler kazandı! Ivana Sert tarafından bakımlı seçilen 10 kadın; çamaşır makinesi, ütü, 100 TL’lik alışveriş çekleri ve Vernel giysi bakım setleri ödüllerinin sahibi oldu.

ankamall_2

ANKAmall ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği söyleşide; İvana Sert katılımcılarla güzellik ve bakım sırları, moda ve stil trendleriyle ilgili önerilerde bulundu ve sohbet etti. Ivana Sert, “Bakımlı olmak giysiden başlar.” Gardıroplarımızdaki giysilerimize bakım yapmalı, onları en doğru şekilde korumalıyız. VernelMaxSoft&Oils ülkemizde bir ilki gerçekleştirerek, giysilere bakım yapan ve besleyici yağlar içeren ilk yumuşatıcıyı geliştirdi. Yüzümüze, cildimize ne kadar bakım yapıyorsak, giyeceklerimize de o derece özen göstermeliyiz” dedi.

ankamall_4

“Türk kadını eskisine göre giyimine ve bakımına çok daha fazla önem veriyor. Trendleri takip ediyor, araştırıyor ve fark yaratmak istiyor” diyen İvana Sert, yeni yumuşatıcı VernelMaxSoft&Oils ile kadınların sevdiği giysilere hakettiği değeri verebileceklerini açıkladı.

ankamall_3

Aynı zamanda alışveriş merkezine gelemeyenler de InstagramdaVernelMax hesabını takip edip en bakımlı fotoğrafını #enbakimlibenim etiketiyle paylaşarak yarışmaya katılma şansı yakaladı. Ivana Sert’in seçtiği en bakımlı 3 kişi 100 TL değerinde hediye çeki kazandı. Instagram hesaplarından paylaşılan fotoğraflar ile yürütülen bu yarışma ise 10 Mart tarihine kadar her hafta her yeni il ile yeni ödüller vererek devam edecek. Sonraki durak İstanbul olacak.

ankamall_5

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER