MarkaWorld.com

Ivana Sert, Ankara’nın en bakımlı kadınlarını seçiyor…

Ankara’nın en bakımlı kadınları 4 Mart’ta ANKAmall’da Ivana Sert ile buluşuyor.

Ivana Sert, Ankara’nın en bakımlı kadınlarını seçiyor…
01 Mart 2017 - 11:54 'de eklendi ve 1933 kez görüntülendi.

Ünlü stilist ve moda tasarımcısı İvana Sert, Vernel ile birlikte Ankara’nın en bakımlı kadınlarını seçiyor. ANKAmall’da düzenlenecek Vernel Max Soft&Oils Güzellik Bakım Günleri söyleşisine katılacak İvana Sert; güzellik, bakım, moda ve stil sohbeti yapıp, tavsiyelerde bulunacak ve Ankara’nın en bakımlı 10 kadınını seçecek.

ankamall_3

ANKAmall’u ziyaret eden kadınlar, satın aldıkları Vernel MaxSoft&Oils ürünü göstererek söyleşiye katılmak için VIP bilet kazanacak. Güzellik bakım sohbeti 4 Mart Cumartesi saat 17.00’de gerçekleşecek.

ankamall_2

İvana Sert, tarafından şehrin en bakımlısı ünvanını almak isteyen kadınların yapmaları gereken ise çok basit. 25 Şubat – 4 Mart tarihleri arasında ANKAmall’da kurulan stantta “En bakımlı” hali ile fotoğraf çektiren kadınlar, bu fotoğrafları #enbakimlibenimhashtagi ile sosyal medyada paylaşacak. İvana Sert, “En Bakımlı Benim” diyen tüm kadınlar arasından seçim yapacak.. Ankara’nın en bakımlı kadınları, çamaşır makinası, ütü, 100 TL’lik hediye çekleri ve Vernel giysi bakım setlerinin de sahibi olacak.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER