MarkaWorld.com

İncek Loft, ticaret hayatını canlandırıyor

Akfen İnşaat’ın konut markası Loft imzasını taşıyan “İncek Loft” projesi talep rekorları kırıyor. Ev teslimlerine Nisan ayında başlanılan projede şimdi “Alışveriş Kanyonun’’da bulunan 42 adet ticari kira tekliflerine açıldı. Yatırımcılar en geç 15 Temmuz akşamına kadar teklif şartnamesini tanıtım ofislerinden temin edebilecek.

İncek Loft, ticaret hayatını canlandırıyor
23 Haziran 2016 - 16:12 'de eklendi ve 1807 kez görüntülendi.

Ankara’nın cazibe merkezi İncek’te, Akfen İnşaat güvencesiyle yükselen “İncek Loft” ta yaşam 30 Haziranda başlıyor. Uluslararası ödüllere sahip Tabanlıoğlu Mimarlık imzasıyla hayata geçirilen, “İncek Loft” içerisinde yer alan “Alışveriş Kanyonu” ile bölgeyi cazibe merkezi haline getiriyor. Önemli markalarının aynı çatı altında toplanacağı, sosyal yaşama da kalite kazandıracak ticari alan bölge halkının da ihtiyaçlarına cevap verecek. Ankara’yı sadece yaşam değil aynı zamanda yatırım merkezi olarakta yükselten projenin en heyecan verici alanlarından biri olan “Alışveriş Kanyonu” kira tekliflerine açıldı. İncek Loftta Ankara’da bir ilk olan gözlem evi, cep sineması, parti evi, hobi atölyesi, çocuk oyun parkı gibi sosyal donatı alanları bulunuyor. 42 ticari alandan oluşan Alışveriş Kanyonu ise site halkına hizmet vereceği gibi site dışından gelen misafirlerin de hizmetine de açık olacak.

İncek Loft’ta Yaşam 30 Haziran’da başlıyor.

108 bin m²lik arsa üzerine inşa edilen 1+1’den 6,5+1’e kadar 71m2 ile 562 m2 arasında farklı tip ve büyüklükte 1199 konuttan oluşan “İncek Loftta ” 30 Haziran 2016 ‘da yaşam başlıyor.

Ankara’ya prestij kazandıran projede 2 km uzunluğunda yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları gibi geniş spor alanları, Ankara’da bir ilk olan profesyonel gözlem evi, cep sineması, parti evi, hobi atölyesi, çocuk oyun parkı gibi sosyal donatı alanları bulunuyor.

Rakamlarla İncek Loft

  • Mogan gölü manzaralı 108 bin m²lik arazi
  • 1199 konut
  • 6 Adet 20-30 katlı Yüksek Evler; 11 Adet 4-7 katlı Ankara Evleri; 7 adet 6-9 katlı Teras Evleri
  • 1+1’den 6,5+1’e kadar 71m2 ile 562 m2 arasında değişen daire seçenekleri
Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER